Palestīniešu puiši demonstrē savas parkūra iemaņas Gazas pilsēta un tās apkārtne ir lieliski piemērota parkūra praktizēšanai. Tas ir smags un ļoti sarežģīts sporta veids, lai gan paši speciālisti sliecas to saukt par pašdisciplīnas un kustības mākslu. Ierindas gājējam lielākoties neinteresē, vai tas ir sports vai tomēr...
Palestīniešu puiši demonstrē savas parkūra iemaņas
Jaunu meiteņu izvēle Ķīnā: kļūt par stjuarti vai par modeli Lai gan modele un lidmašīnas stjuarte šķietami nemaz nav tik līdzīgas profesijas, Ķīnā situācija ir savādāka – kāda skola Kiņdao pilsētā valsts ziemeļaustrumos meitenes gatavo tieši kādai no šīm profesijām.
Jaunu meiteņu izvēle Ķīnā: kļūt par stjuarti vai par modeli
Kā dzīvo Afganistānas armijas vienīgā sieviete pilote Nilofara Rahmani šobrīd ir 23 gadus veca, bet, neraugoties uz jaunību, viņa savu vārdu jau atstājusi vēsturē, 2012. gadā kļūstot par pirmo sievieti piloti Afganistānas Gaisa spēku vēsturē un afgāņu armijā kopš talibu režīma sagrāves 2001. gadā.
Kā dzīvo Afganistānas armijas vienīgā sieviete pilote
Bauda augstu debesīs: 10 pikanti skandāli lidmašīnās Ir cilvēki, kuri lidmašīnas izmanto, lai ātrāk pārvietotos no punkta A uz punktu B, bet ir tādi, kuri pamanās pārlidojumu laikā gūt arī baudu vai pat mēģināt nopelnīt ar senāko un varenāko no cilvēku vājībām – seksu.
Bauda augstu debesīs: 10 pikanti skandāli lidmašīnās
Pasažieris apsēžas blakus cilvēkam, kas izskatās gluži kā viņš pats Satraucošs pārsteigums aizvadītajā nedēļā sagaidījis 32 gadus veco Nīlu Duglasu, kurš no Londonas lidojis uz Īrijas pilsētu Galveju, – viņš lidmašīnā apsēdies blakus cilvēkam, kurš izskatījies mats matā tāpat kā viņš pats.
Pasažieris apsēžas blakus cilvēkam, kas izskatās gluži kā viņš pats
Slavenākie mūziķi, kas gājuši bojā avio katastrofā Tieši pirms 38 gadiem – 1977. gada 20. oktobrī – avio katastrofā gāja bojā trīs no leģendārās rokgrupas 'Lynyrd Skynyrd' mūziķiem, taču ar viņiem šādā veidā bojā gājušo mūziķu saraksts nebeidzas. Stīvijs Rejs Vons, kā zināms, gāja bojā helikoptera avārijā, bet...
Slavenākie mūziķi, kas gājuši bojā avio katastrofā
Ko par mums patiesībā domā lidmašīnu apkalpe? (Cūkas ir pieklājīgs vārds) Lai gan ikviens no mums vēlas, lai lidmašīnās pret mums izturētos kā pret karaļiem, paši mēs uzvedamies kā lopi, tāpēc anonīmas lidmašīnas apkalpes darbinieki aizsākuši kampaņu, lai parādītu, kas viņiem dienu no dienas jāpacieš.
Ko par mums patiesībā domā lidmašīnu apkalpe? (Cūkas ir pieklājīgs vārds)
Slepenās gultiņas, kurās stjuartes guļ garu pārlidojumu laikā 18 stundu garos pārlidojumos, piemēram, uz Austrāliju jāatpūšas ne tikai pasažieriem, bet arī lidmašīnu apkalpei. Taču kur lai viņi to darītu? Izrādās uz lidmašīnu 'Boeing 777' un '787' klāja atrodas slepenas kāpnes, kas ved uz nelielu guļamistabu, kurā atpūšanas stjuartes...
Slepenās gultiņas, kurās stjuartes guļ garu pārlidojumu laikā
Kā izskatītos, ja citplanētieši lidotu ar 'Ferrari' Paralēli savam ikdienas darbam kā 'Ferrari' dizaina nodaļas vadītājam Flavio Manconi ir aizrāvies ar zinātnisko fantastiku, tāpēc, apvienojot darbu un hobiju, ir radies neparasts blakusprojekts – 'Ferrari ManzUFO', kas demonstrē, kādi būtu citplanētiešu NLO, ja to dizains būtu...
Kā izskatītos, ja citplanētieši lidotu ar 'Ferrari'
10 aviokompānijas, kurās strādā pašas smukākās stjuartes Specializētā izdevuma 'BS Aeronautics' redakcija publiskojusi topu ar desmit aviokompānijām, kurās strādā pašas smukākās stjuartes. Saraksts ticis sastādīts, ņemot vērā meiteņu fizisko pievilcību, viņu stilu un eleganci, kā arī lidsabiedrības oficiālos formastērpus.
10 aviokompānijas, kurās strādā pašas smukākās stjuartes