Krāšņi foto: Ziemeļblāzma iekrāso debesis pie Ventspils Brīvdienās daudzviet Latvijā debesis izrotāja ziemeļblāzma, un Ventspils pusē šo skaisto parādību krāšņos kadros iemūžinājusi fotogrāfe Monta Blāze-Pētersone.
Krāšņi foto: Ziemeļblāzma iekrāso debesis pie Ventspils
Saullēkts pār Rīgu: ziemīgi kadri no putna lidojuma Kamēr vieni ziemas spelgonī rītus labprātāk pavada, ietinoties pledā un sildoties pie karsta dzēriena krūzes, citi dodas pilsētas ielās, lai piedzīvotu ne tik ikdienišķu pieredzi.
Saullēkts pār Rīgu: ziemīgi kadri no putna lidojuma
Ziemīgi kadri: Slavenais Sātu tilts uz nekurieni no putna lidojuma Pēdējo gadu laikā par īstu modes kliedzienu fotografēšanā ir kļuvusi bilžu uzņemšana ar dronu palīdzību, kas ļauj dažādus objektus ieraudzīt no ne tik ierasta rakursa.
Ziemīgi kadri: Slavenais Sātu tilts uz nekurieni no putna lidojuma
Foto: Kā Karostas forti izskatās pēc nobrukuma Janvārī vienā no iecienītākajiem tūristu objektiem Latvijā – Karostas Ziemeļu fortos – notika krasta nobrukums, kas mainīja ierastās ainavas, un "Skats" piedāvā aplūkot Liepājas fotogrāfa Edgara Poheviča uzņemtos kadrus.
Foto: Kā Karostas forti izskatās pēc nobrukuma
Es aizbraucu uz Islandi ar telefonu, un tu neticēsi, ko es nobildēju Vai arī ticēsi. Kā gribi. Neko TĀDU jau es nenobildēju. Visu to pašu, ko citi tūristi. Ūdeni, tvaikus, ledu (tātad ūdeni trīs dažādos agregātstāvokļos), televizoru, zirgus, automobiļus. Ziemeļblāzmu nenobildēju, jo dikti miegs nāca. Ā, vēl es nobildēju lidmašīnu, koka...
Es aizbraucu uz Islandi ar telefonu, un tu neticēsi, ko es nobildēju
Unikāli foto no Igaunijas: ziema un pavasaris uz vienas šosejas Lieldienu brīvdienās unikāli foto tapuši Igaunijā, kur pāris "Instagram" lietotājiem izdevies iemūžināt neparastu skatu – divus dažādus gadalaikus katrā pusē šosejai.
Unikāli foto no Igaunijas: ziema un pavasaris uz vienas šosejas
Iespaidīgi kadri: jūra atsegusi Karostas fortu drupas Liepājas Karostas forti jau daudzus gadus ir viens no iecienītākajiem galamērķiem, kur uzņemt skaistus foto, bet tagad tur iespējams vērot īpaši iespaidīgu skatu – jūra ir atkāpusies, skatieniem atsedzot to, ko parasti slēpj ūdens.
Iespaidīgi kadri: jūra atsegusi Karostas fortu drupas
Foto: Iespaidīgas zibens spēles Cēsu pievārtē Pēc tveicīgajām brīvdienām, kad termometra stabiņš daudzviet Latvijā krietni pārsniedza 30 grādu atzīmi, kā atvieglojums nāca spēcīgais negaiss, kad malu malās zibeņoja tā, kā sen nebija redzēts.
Foto: Iespaidīgas zibens spēles Cēsu pievārtē
Dabas maģija: skaists saulriets Mērsragā Aizvadītās svētku brīvdienas Latviju lutināja ar īsti vasarīgu laiku, kas ļāva pilnvērtīgi izbaudīt gan Līgo svētku burvību, gan dabas maģisko krāšņumu.
Dabas maģija: skaists saulriets Mērsragā
Smaržu un krāsu pasaku valstība Pārdaugavā Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs Pārdaugavā šobrīd ir pārvērties īstā pasaku valstībā – tur saplaukuši rododendri, kas priecē gan acis, gan apbur ar smaržu.
Smaržu un krāsu pasaku valstība Pārdaugavā