Jau 40 gadus pie varas: kuri mūsdienu valstu līderi turas visilgāk? Ja cilvēks tiek pie varas, viņu no "siles" atraut ir praktiski neiespējami, bet nomainīt var tikai tad, ja iznes ar kājām pa priekšu. Raimonds Vējonis prezidenta amatā ir jau gandrīz trīs mēnešus, bet tas ir tikai sākums, tāpēc piedāvājam topu ar desmit noturīgākajiem valstu...
Jau 40 gadus pie varas: kuri mūsdienu valstu līderi turas visilgāk?
Kā dzīvo cilvēks ar pašām lielākajām pēdām pasaulē 20 gadus vecais venecuēlietis Džeisons Orlando Rodrigess no Marakajas pilsētas iekļauts Ginesa rekordu grāmatā kā cilvēks ar vislielākajām pēdām pasaulē, un aģentūras 'Reuters' fotogrāfs viesojies viņa mājās, lai iemūžinātu mirkļus no Džeisona ikdienas.
Kā dzīvo cilvēks ar pašām lielākajām pēdām pasaulē
Vīrietis 63 gadu laikā izaudzējis 9 metrus garus nagus Indijas iedzīvotājs Šridhars Čillals vēlreiz iekļauts Ginesa rekordu grāmatā kā cilvēks ar visgarākajiem rokas nagiem pasaulē, turklāt tagad viņš ir absolūts rekordists – nekad vēsturē nevienam cilvēkam nav bijuši tik gari nagi.
Vīrietis 63 gadu laikā izaudzējis 9 metrus garus nagus
Atklāts pasaulē garākais stikla tilts; tūristiem bailēs sākas panika Nolietojies koka tilts Ķīnā nomainīts pret stikla tiltu, kas līdz ar to kļuvis par pasaulē visgarāko šāda materiāla tiltu, taču skats uz leju ir tik šausminošs, ka daudziem tūristiem, to šķērsojot, burtiski sākušās panikas lēkmes.
Atklāts pasaulē garākais stikla tilts; tūristiem bailēs sākas panika
105 gadus vecs onkulis uzstāda rekordu 100 metru sprintā 105 gadus vecs japāņu onkulis uzstādījis pasaules rekordu 100 metru sprintā – šo distanci viņš veicis 42,22 sekundēs, un savā vecuma kategorijā šis ir labākais rezultāts. Tiesa, arī pirmais un pagaidām vienīgais.
105 gadus vecs onkulis uzstāda rekordu 100 metru sprintā
Slaveni vīrieši, kas pārgulējuši ar vismaz 1000 sievietēm Slavenais siržu lauzējs Valters Frīdenbergs pārgulējis ar vairāk nekā 10 sievietēm, ne mazāk iekārojamais Sandis Kiops – ar vismaz 100, bet abiem šiem baudkārajiem tipiem ir uz ko tiekties, jo pasaulē ir krietni vien vairāk sieviešu. Un vairums no viņām neatsaka.
Slaveni vīrieši, kas pārgulējuši ar vismaz 1000 sievietēm
Miljardiera dāvana meitai – pasaulē dārgākā kāzu torte par 75 miljoniem Daudzu meiteņu sapnis jau no mazām bērnu dienām ir skaista un neaizmirstama kāzu diena. Balta kleita, skaists un stiprs puisis pie sāniem, priecīgi smejoši viesi, ziedi, bagātīgi klāts galds un, protams, daudzstāvu torte. Protams, ja tēvs ir miljardieris, meitene tiek pie īpaši...
Miljardiera dāvana meitai – pasaulē dārgākā kāzu torte par 75 miljoniem
Olga Ļaščuka – sieviete ar pasaulē visstiprāko kājstarpi 30 gadus vecā ukraiņu sportiste un rekordiste Olga Ļaščuka bija uzaicināta uz britu rīta televīzijas šovu 'This Morning', un tajā ukrainiete parādīja tādus brīnumus, ka tagad mediji viņu dēvē par "sievieti ar pasaulē visstiprāko kājstarpi".
Olga Ļaščuka – sieviete ar pasaulē visstiprāko kājstarpi
Daži no pasaulē lielākajiem un varenākajiem koka kuģiem Tālumā peldoša kuģa siluets ne vienā vien cilvēkā reiz raisījis alkas kāpt uz klāja un doties tālos un nezināmos plašumos. Šajā rakstā piedāvājam iepazīties ar dažiem no pasaules lielākajiem un ievērojamākajiem koka kuģiem.
Daži no pasaulē lielākajiem un varenākajiem koka kuģiem
Kā desmit Latvijas garākās upes izskatās fotogrāfijās Latvijā 18 upes ir garākas par 100 kilometriem, turklāt dažas no tām plūst ne tikai mūsu zemītē, bet arī kaimiņvalstīs. Skats.lv apkopojis sarakstu ar desmit garākajām Latvijas upēm un piedāvā apskatīties, kā tās izskatās salīdzinošās fotogrāfijās.
Kā desmit Latvijas garākās upes izskatās fotogrāfijās