Spokaini foto: Pamests slēpošanas kūrorts Dienvidkorejā XXIII ziemas olimpisko spēļu gaidās ārvalstu mediju uzmanības centrā nonācis kāds pamests slēpošanas kūrorts Dienvidkorejā, kas licis uzdot jautājumu par olimpiskajām spēlēm celto būvju izmantošanu nākotnē.
Spokaini foto: Pamests slēpošanas kūrorts Dienvidkorejā
Foto: Kā tagad izskatās vēsturiskā Murjāņu kamaniņu trase Pirms 40 gadiem Murjāņos tika uzcelta kamaniņu trase, kas tagad pārvērtusies vien pussabrukušā atgādinājumā par aizgājušajiem laikiem.
Foto: Kā tagad izskatās vēsturiskā Murjāņu kamaniņu trase
Foto: Kā Karostas forti izskatās pēc nobrukuma Janvārī vienā no iecienītākajiem tūristu objektiem Latvijā – Karostas Ziemeļu fortos – notika krasta nobrukums, kas mainīja ierastās ainavas, un "Skats" piedāvā aplūkot Liepājas fotogrāfa Edgara Poheviča uzņemtos kadrus.
Foto: Kā Karostas forti izskatās pēc nobrukuma
No slepenas mīlas ligzdiņas apsēstā rēgā: kāda Japānas moteļa stāsts Pamestām viesnīcām piemīt savs noslēpumains šarms, un cilvēki ar labu fantāziju var iedomāties, kas tik viss šajās istabiņās nav noticis. Piesardzīgākie gan visu aizmirstām vietām met lielu līkumu.
No slepenas mīlas ligzdiņas apsēstā rēgā: kāda Japānas moteļa stāsts
Iespaidīgi kadri: jūra atsegusi Karostas fortu drupas Liepājas Karostas forti jau daudzus gadus ir viens no iecienītākajiem galamērķiem, kur uzņemt skaistus foto, bet tagad tur iespējams vērot īpaši iespaidīgu skatu – jūra ir atkāpusies, skatieniem atsedzot to, ko parasti slēpj ūdens.
Iespaidīgi kadri: jūra atsegusi Karostas fortu drupas
Varenības rēgs: Bulgārijas komunistu simbols Buzludžas kalnā To, ka nekas nav mūžīgs, apliecina iespaidīgais Buzludžas kalna komplekss Bulgārijā, kas palicis kā drūma piemiņa par komunisma laikiem.
Varenības rēgs: Bulgārijas komunistu simbols Buzludžas kalnā
Ielūkojies hipsterīgākajā Rīgas namā – fon Stricka villā Rīga mainās, un gadu gaitā mainās arī stilīgāko pilsētnieku pulcēšanās vietas. Ja vēl nesen modīgi skaitījās apmeklēt pasākumus Spīķeros, Kalnciema kvartālā vai Kaņepes kultūras centrā, tad nu jau ilgāku laiku Rīgas hipsteriem ir jauna kulta vieta – Kristiana Karla fon...
Ielūkojies hipsterīgākajā Rīgas namā – fon Stricka villā
Portugāles ciemats, kurā, ieskaitot suni, mitinās 50 iedzīvotāju Lēni, taču neapturami, vairāki ciemati Portugālē pārvēršas par spoku pilsētiņām, jo teju visi jaunie un spējīgie cilvēki aizplūst uz ekonomiski un kulturāli aktīvākām vietām. Izņēmums nav Ziemeļportugāles ciemats Agrakoesa, kurā, ieskaitot suni, ir atlikuši vien 50...
Portugāles ciemats, kurā, ieskaitot suni, mitinās 50 iedzīvotāju
Laimes formula: Mazliet radiācijas, dzimtenes mīlestība un, protams, šņabītis 90 gadus vecais Ivans Šamanjoks apgalvo, ka noslēpums ilgai un laimīgai dzīvei ir savas dzimtās vietas nepamešana, pat ja tas ir radioaktīvs ciemats netālu no Černobiļas katastrofas lokācijas. Šamanjoka ciemats atrodas tieši uz robežas starp neskarto un skarto zonu, kas pēc...
Laimes formula: Mazliet radiācijas, dzimtenes mīlestība un, protams, šņabītis
Fukušimas traģēdijā cietušie turpina meklēt tuvinieku mirstīgās atliekas 2011. gada martā Japāna piedzīvoja traģēdiju, kurā gāja bojā vairāk nekā 16 000 cilvēku. 8,9 baļļu stipra zemestrīces Japānas ziemeļaustrumos izraisīja Fukušimas atomelektrostacijas avāriju, kas ātri vien kļuva par lielāko kodolkatastrofu pasaules vēsturē. 11. martā...
Fukušimas traģēdijā cietušie turpina meklēt tuvinieku mirstīgās atliekas