Skaisti kadri: Latviju apbur iedvesmojoša pāra kāzu foto Šonedēļ par vietējā mēroga interneta sensāciju kļuvuši kāda gados pavecāka pāra kāzu kadri, kurus uzņēmusi fotogrāfe Ulla Perkune.
Skaisti kadri: Latviju apbur iedvesmojoša pāra kāzu foto
Nils, Aivars, Andris un Solvita: Latvijas politika nonāk uz virtuves galda Februāra sākumā ar politiskās diskusijas virtuvēs jaunā līmenī pacēla pašmāju uzņēmums "Duck Woodworks", kas, iedvesmojoties no pasaules politiskajiem līderiem, radīja oriģinālu virtuves dēlīšu kolekciju. Tagad viņi ķērušies klāt vietējiem politiķiem.
Nils, Aivars, Andris un Solvita: Latvijas politika nonāk uz virtuves galda
Obama, Putins un Tramps uz virtuves galda: Cēsīs top oriģināli gaļas dēlīši Politiskās diskusijas tavā virtuvē tagad ir iespējams pacelt jaunā līmenī – pašmāju uzņēmums "Duck Woodworks", iedvesmojoties no trim vareniem vīriem, radījis gaļas dēlīšu kolekciju.
Obama, Putins un Tramps uz virtuves galda: Cēsīs top oriģināli gaļas dēlīši
Čaklas un radošas – septiņas īstās latvju saimnieces Februāra sākumā pie LTV1 skatītājiem atgriezīsies skatītāju iemīļotais kulinārijas šovs "Īstās latvju saimnieces", kurā spēkiem mērosies septiņas zinošas un prasmīgas latviešu dāmas no dažādām Latvijas malām.
Čaklas un radošas – septiņas īstās latvju saimnieces
Gada svarīgākais pirkums: plānotāju bums Latvijā Tuvojoties gada mijai, starp svarīgākajiem uzdevumiem ir ideālā plānotāja atrašana nākamajam gadam. Tas ir atbildīgs un sarežģīts process, jo, kā nekā, ar izvēlēto bloknotu būs jāsadzīvo visu nākamo gadu. Dienu dienā un bez iespējas gada vidū paziņot, ka tas nav...
Gada svarīgākais pirkums: plānotāju bums Latvijā
Jutekliska daile: ieskats 'Amoralle' jaunajā kolekcijā Starp zināmākajiem un latviešu sieviešu iemīļotākajiem pašmāju modes zīmoliem noteikti ierindojama "Amoralle", kas jau atkal sarūpējusi pārsteigumu – skaistus foto, kas ļauj nedaudz ielūkoties jaunajā kolekcijā.
Jutekliska daile: ieskats 'Amoralle' jaunajā kolekcijā
Spēks un daile: skandālisti Kambala un Šķēle izrāda unikālu izgudrojumu Īsts saldais ēdiens sarūpēts pašmāju basketbolistu faniem – divi no savulaik skandalozākajiem latviešu sportistiem piedalījušies unikālu Latvijā radītu sporta aizsargtērpu reklāmas fotosesijā.
Spēks un daile: skandālisti Kambala un Šķēle izrāda unikālu izgudrojumu
Foto: Īpaši skaists apsveikums Līgo svētkos Par skaistu apsveikumu Līgo svētkos parūpējies viens no latviešu populārākajiem fotogrāfiem Mārtiņš Plūme, fotosesijā iemūžinot trīs skaistas tautu meitas pie dabas krūts.
Foto: Īpaši skaists apsveikums Līgo svētkos
Desmit stila lietas īsteni latviskai Līgo svinēšanai Tikko taču vēl bija Ziemassvētki, ne!? Ja arī tu esi starp tiem, kuri tikai tagad attapušies, ka jau tūdaļ jāmetas Līgo svētku draiskulībās, bet nejūties īsti gatavs svinībām, "Skats" steidz palīgā ar padomiņu īsti latviskai svētku svinēšanai.
Desmit stila lietas īsteni latviskai Līgo svinēšanai
Astoņi latviešu koka darinājumi, bez kuriem varējām iztikt Izvēlēties Latvijas preci pēdējo gadu laikā ir kļuvis par galveno pašmāju modes tendenci, bet, būsim godīgi, dažas no dizaina lietām var noderēt tikai tad, kad galīgi nezinām, ko dāvināt, vai arī mums uzradusies lieka nauda un riktīgi gribas to mest vējā.
Astoņi latviešu koka darinājumi, bez kuriem varējām iztikt