Britu fotogrāfs pārsteidz pasauli ar pokemonu atklāšanu 44 gadus vecais britu fotogrāfs Treisijs Dženings ne pa jokam pārsteidzis pasauli ar fotogrāfijām, kurās skaidri redzams pokemons, kas līdz šim bija tikai pasaku tēls no Japānas. Revolucionārais atklājums fiksēts pie Dienvidaustrālijas krastiem.
Britu fotogrāfs pārsteidz pasauli ar pokemonu atklāšanu
Fotogrāfe nejauši atrod neatklātu eju Eiropas lielākajā ledus alā Austrāliešu fotogrāfe Līza Mišela Bērnsa iemūžinājusi Eiropas lielāko ledus alu, kas atrodas pie Jokulsarlonas ezera, Īslandē. Šīs fotogrāfijas īpašas padara fakts, ka Bērnsa pētot alu, pamanījās atrast ieeju, kurā virs biezajiem un kristāldzidrajiem ledus blāķiem, ir...
Fotogrāfe nejauši atrod neatklātu eju Eiropas lielākajā ledus alā
Kā izskatās kanāls, kad tas tiek nosusināts Senmartēna kanāls Parīzē tika nosusināts pašsaprotamu iemeslu dēļ, jo cilvēkiem diemžēl ir niķis atbrīvoties no lietām visnotaļ neadekvātos veidos, piemēram, nevajadzīgo noslīcinot. Pēdējo reizi kanāls uzpošanu piedzīvoja 2001. gadā, kad tajā tika atrastas pat zelta...
Kā izskatās kanāls, kad tas tiek nosusināts
Ķīnā noķerts radījums, kādu vēl neviens nav redzējis Kāds Sičuaņas provinces iedzīvotājs no Jandzi upes pietekas Tuo izvilcis tik dīvainu radību, par kuras izcelsmi tagad strīdas gan vietējie iedzīvotāji, gan Ķīnas mediji, gan starptautiska zinātnieku komanda.
Ķīnā noķerts radījums, kādu vēl neviens nav redzējis
Pie Skotijas krastiem noķerta haizivs ar īpaši neglītu seju Haizivis nekad nav tikušas uzskatītas par īpaši glītām zivīm, bet šonedēļ pie Hebrīdu salām noķertais eksemplārs ir tik īpatnējs, ka mediji to jau nodēvējuši par "iespējams, visu laiku neglītāko haizivi".
Pie Skotijas krastiem noķerta haizivs ar īpaši neglītu seju
Netālu no Fukušimas noķerta atbaidoša paskata milzu zivs Kāds japāņu makšķernieks pie Hokaido salas krastiem noķēris dīvainu milzīgu zivi – tā izskatās pēc monstra no kādas šausmu filmas, taču eksperti sliecas domāt, ka tā varētu būt vilkzivs jeb jūras vilks, kas mutējis Fukušimas katastrofas seku dēļ.
Netālu no Fukušimas noķerta atbaidoša paskata milzu zivs
Vai varat atrast krabi un astoņkāji? Kā maskējas jūras dzīvnieki Britu dabas fotogrāfs Eds Brauns Lembeha šaurumā pie Indonēzijas krastiem iemūžinājis skatus, kuros redzams, cik rūpīgi maskēties prot dažādas jūras radības, lai tās nekļūtu par citu jūras radību vai cilvēku pusdienām.
Vai varat atrast krabi un astoņkāji? Kā maskējas jūras dzīvnieki
Monstri no jūras dzelmes: kādas radības mīt 30 metru dziļumā 29 gadus vecais fotogrāfs Stīvens Holinskis, kurš aizrāvies arī ar niršanu, iemūžinājis veselu kolekciju jūras "monstru", kas mīt aptuveni 30 metru dziļumā. Fotogrāfijas uzņemtas Indonēzijā, Filipīnās, kā arī Britu Kolumbijā, un brīžiem nedaudz atgādina kadrus no šausmu...
Monstri no jūras dzelmes: kādas radības mīt 30 metru dziļumā
Krievijā noķerta dīvaina zivs ar bruņurupuča galvu Neparasts loms padevies makšķerniekiem Arhangeļskas apgabala Vinogradovas rajonā – tur noķerta dīvaina paskata zivs ar bruņurupuča galvu un pārakmeņojušām zvīņām.
Krievijā noķerta dīvaina zivs ar bruņurupuča galvu
Pie Anglijas krastiem noķerts gigantiska izmēra krabis Piekrastē pie Anglijas pilsētas Portsmutas noķerts tik liels krabis, ka ar savām spīlēm tas bez problēmām varētu sadragāt cilvēka locītavu. Šis monstrs tiek uzskatīts par vienu no lielākajiem eksemplāriem, kāds vien redzēts Anglijas ūdeņos.
Pie Anglijas krastiem noķerts gigantiska izmēra krabis