Vienacains kaķis, kurš nodarbojas ar sērfošanu Havaju salās Kopš sešu mēnešu vecuma, vienacainais kaķis vārdā Kuli, cītīgi sērfo kopā ar savām saimniecēm Aleksandru un Kristu. Kuli kurš, būdams tuvu nāvei, tika atrasts uz ielas, šodien ar dzīvi ir apmierinātas, tā vismaz apgalvo abas meitenes, kuru uzraudzībā viņš plosa Honolulu...
Vienacains kaķis, kurš nodarbojas ar sērfošanu Havaju salās
Kaķēns ar trijām ķepām kļūst par draugu meitenītei ar amputētu roku Divgadīgā Skārleta no Kalifornijas 10 mēnešu vecumā zaudēja roku vēža dēļ. Kaķēns vārdā Doks piedzīvoja līdzīgu zaudējumu, kad sildoties uz automašīnas riepas, nepaspēja nolēkt brīdī, kad šoferis sāka braukšanu. Zaudējis vienu ķepu, Doks nonāca dzīvnieku...
Kaķēns ar trijām ķepām kļūst par draugu meitenītei ar amputētu roku
Ļoti netipiski kadri ar sirsnīgu kaķa un peles draudzību Teiciens "plēšas kā pele ar kaķi" noteikti nav attiecināms uz Īrijā dzīvojošo kaķeni Lalu un kādu pelēnu, kuri pierādījuši, ka šo divu sugu tikšanās ne vienmēr beidzas ar asiņainu slaktiņu.
Ļoti netipiski kadri ar sirsnīgu kaķa un peles draudzību
Seši seski adoptējuši kaķi, kurš tagad arī domā, ka ir sesks Kāds klaiņojošs kaķēns Japānā kļuvis par ģimenes locekli sešu sesku bariņam, un tagad pats ir iedomājies, ka ir pilnvērtīgs sesks, jo ar saviem jaunajiem brāļiem kļuvis pilnīgi nešķirams (un vizuāli grūti atšķirams).
Seši seski adoptējuši kaķi, kurš tagad arī domā, ka ir sesks
Interneta brīnums – maza pūcīte, kas slēpjas zem sēnēm Par jaunu interneta varoni kļuvusi maza pūcīte – tik ļoti maza, ka var paslēpties pat zem sēnes. Pūcītes "mamma" un fotogrāfiju autore ir vāciete Taņa Brandta no Remšeidas, un viņa intervijā resursam 'Bored Panda' pastāstījusi par slavenās pūcītes ikdiena.
Interneta brīnums – maza pūcīte, kas slēpjas zem sēnēm
Mīlīga vāvere, ko cilvēki izglāba no viesuļvētras 'Aizeks' Cilvēki lielākoties ir vienaldzīgi pret vāveru likteni, taču kādai mazai vāverītei palaimējās – kad 2012. gada augusta postošās viesuļvētras 'Aizeks' laikā Luiziānā viņa izkrita no savas midziņas, labi ļaudis par mazulīti parūpējās.
Mīlīga vāvere, ko cilvēki izglāba no viesuļvētras 'Aizeks'
Patiess mīlas stāsts: 40 gadus vecs vīrietis dzīvo kopā ar lelli Kamēr daudzi līdzpilsoņi histēriski satraucas par to, ka viens cilvēks mīl otru cilvēku, pašas mīlestības formas pieņem aizvien daudzveidīgākus veidolus. Tāds, piemēram, ir sirsnīgais mīlas starp kādu 40 gadus vecu vīrieti un viņa gumijas lelli.
Patiess mīlas stāsts: 40 gadus vecs vīrietis dzīvo kopā ar lelli
Pēc 16 gadu laulības ar kaķi sieviete precēsies ar savu suni 16 gadus ilgusi laulība starp holandieti Dominiku Lesbirelu (Dominique Lesbirel) un viņas kaķi Doeraku nu ir galā – nabadziņš nomiris no aknu mazspējas, taču atraitne lēnām sāk atgūties un drīzumā plāno apprecēties ar savu suni.
Pēc 16 gadu laulības ar kaķi sieviete precēsies ar savu suni
Vīrietis pozē maiguma pilnā foto sesijā ar savu mīļoto – burito Reaģējot uz neskaitāmajiem saderināšanās un precēšanās "postiem", kas piepilda ikviena par 20 gadiem vecāka 'Facebook' lietotāja ziņu plūsmu, rakstnieks Deivids Sikorskis no Sanfrancisko nolēma publicēt romantiskas fotogrāfijas ar savu īsto mīlestību – burito gabalu.
Vīrietis pozē maiguma pilnā foto sesijā ar savu mīļoto – burito
Neparasts draugu bariņš: suns, astoņi putni un viens kāmītis Internetā plašu popularitāti iemantojis ļoti neparasts draugu bariņš: viens suns, vismaz astoņi putni un viens kāmītis. Tā kā šie zvēriņi sadzīvo pārsteidzoši draudzīgi, viņi kļuvuši par kārtējiem virtuālās vides varoņiem.
Neparasts draugu bariņš: suns, astoņi putni un viens kāmītis