Varžmutīši – iespējams, paši jaukākie putniņi pasaulē Neparastā paskata putniņš "varžmutis" – patiesībā Austrālijas dzeltenbūnais pūčlēlis (Podargus strigoides) – ir ar ļoti īsu un platu knābi, kas atgādina muti, un tieši šīs vizuālās īpatnības to padara par vienu no jaukākajiem spārnaiņiem pasaulē.
Varžmutīši – iespējams, paši jaukākie putniņi pasaulē
Iespaidīgi kadri: Izsalkusi kaija no gaisa uzbrūk astoņkājim Kāds fotogrāfs amatieris no Kalifornijas iemūžinājis cīņu uz dzīvību un nāvi – astoņkājis stājās pretī par pašu vismaz divreiz lielākai kaijai, kura bija acīmredzami izbadējusies un noturējusi molusku par varen garšīgām pusdienām.
Iespaidīgi kadri: Izsalkusi kaija no gaisa uzbrūk astoņkājim
Interneta brīnums – maza pūcīte, kas slēpjas zem sēnēm Par jaunu interneta varoni kļuvusi maza pūcīte – tik ļoti maza, ka var paslēpties pat zem sēnes. Pūcītes "mamma" un fotogrāfiju autore ir vāciete Taņa Brandta no Remšeidas, un viņa intervijā resursam 'Bored Panda' pastāstījusi par slavenās pūcītes ikdiena.
Interneta brīnums – maza pūcīte, kas slēpjas zem sēnēm
Noķerts pirmais balodis, kurš strādājis par narkokurjeru Par visai neparastu gadījumu vēsta Kostarikas policija – tur noķerts balodis, kuram pie ķermeņa bija piesiets neliels maisiņš ar 14 gramiem kokaīna un 14 gramiem marihuānas. Balodis lidoja uz 'La Reforma' cietumu Sanrafaelas pilsētā, taču tagad ieslodzītajiem liegta iespēja...
Noķerts pirmais balodis, kurš strādājis par narkokurjeru
Kā plikgalvainais ērglis princi Čārlzu un Kamillu pārbiedēja Britu mediji izplatījuši visai kuriozas fotogrāfijas, kurās redzams, kā plikgalvainais ērglis pārbiedē Velsas princi Čārlzu un viņa sievu – Kornvolas grāfieni Kamillu.
Kā plikgalvainais ērglis princi Čārlzu un Kamillu pārbiedēja
Kāds ir pēdējais skats, ko redz tārps, pirms viņu aprij pūce Dabas fotogrāfs Džeimijs Hols no Vudbridžas pilsētas Safolkā iemūžinājis unikālus kadrus: pēc viņa vārdiem, tas ir pēdējais skats, ko garšīgs tārps ierauga pirms nonākšanas putna vēderā.
Kāds ir pēdējais skats, ko redz tārps, pirms viņu aprij pūce
Iespaidīgs tuvplāns: kā izsalcis putns cenšas apēst sikspārni Visai izteiksmīgus kadrus izdevies iemūžināt kādam putnu vērotājam Izraēlā – viņš nofotografējis, kā acīmredzot pārlieku izsalcis bišu dzenis cenšas aprīt neadekvāti lielu maltīti – sikspārni.
Iespaidīgs tuvplāns: kā izsalcis putns cenšas apēst sikspārni
Iepriekš neredzēts skats: krauklis lido uz ērgļa muguras Pavisam nesen pasauli pārsteidza ļoti dīvaini kadri, kuros bija nofotografēts, kā uz dzeņa muguras lido zebiekste, bet tagad internetā popularitāti iemantojis kāds cits neparasts dabas skats – uz ērgļa muguras lidojošs krauklis.
Iepriekš neredzēts skats: krauklis lido uz ērgļa muguras
Kurš kuru: 20 tonnu traktors uz ceļa satiek pūču bērniņu Visai neparasti skati iemūžināti uz ceļa pie Dalkeičas ciemata Skotijā: tur 20 tonnas smagu traktoru apstādinājusi maza pūcīte, kuras svars nesasniedz pat puskilogramu.
Kurš kuru: 20 tonnu traktors uz ceļa satiek pūču bērniņu
Pirmo reizi nofotografēts ļoti rets putns – albīns zvirbulis Kādam austrāliešu fotogrāfam izdevies nofotografēt albīnu zvirbuli – vienu no retākajiem putniem pasaulē. Lai gan par šādu putnu eksistenci speciālistiem ir zināms, tas novērots vien dažas reizes, bet tik labas fotogrāfijas kādam izdevies iegūt pirmo reizi.
Pirmo reizi nofotografēts ļoti rets putns – albīns zvirbulis