Kā milzu plūdus mēģina pārdzīvot ķīnieši Otrdien, 21. jūnijā, Rīgu pāršalca pamatīga lietusgāze, kas uz brīdi paralizēja gan satiksmi, gan rīdziniekus, un daudzi gaudās, ka nekur citur pasaulē pēc šāda gāziena ielas vis neapplūst un tā ir tikai tāda Rīgas īpatnība. Diemžēl tā vis nav.
Kā milzu plūdus mēģina pārdzīvot ķīnieši
Krūtis un daikti: kur paēst asāku izjūtu cienītājiem Apvienot ēšanu ar tīksmināšanos par dažādām fetišu mantiņām ķīniešiem patīk – par to pārliecinājušies Pekinas restorāna "Ke er" ("Gliemežvāks") īpašnieki.
Krūtis un daikti: kur paēst asāku izjūtu cienītājiem
Asaras un sāpes: kā Ķīnā gatavo nākotnes olimpiešus Ķīnieši, šķiet, labāk par jebkuru citu nāciju sapratuši, cik smags darbs ir jāiegulda, lai gūtu panākumus. Atlaides netiek dotas arī pašiem mazākajiem.
Asaras un sāpes: kā Ķīnā gatavo nākotnes olimpiešus
Strādā, ēd, guli! Kas notiek Ķīnas jaunajos uzņēmumos Kad esi noskaņojies uz sevis žēlošanu, ka darbs prasa pārāk daudz un privātajai dzīvei, hobijiem, ģimenei, kaķim vai citām nodarbēm neatliek laika, lieti noderēs aģentūras "Reuters" fotoieskats Pekinas IT firmu darbinieku ikdienā.
Strādā, ēd, guli! Kas notiek Ķīnas jaunajos uzņēmumos
Ar 3D printeriem beidzot iespējams veidot skaistas sievieties 42 gadus vecais Rikijs Ma, kurš ir viens no Honkongas pieprasītākajiem dizaineriem, mājas apstākļos ar 3D printera tehnoloģiju palīdzību ir radījis neticami detalizētu robotu, kas modelēts pēc kādas Holivudas zvaigznes līdzības. Mākslinieks šo modeli tur noslēpumā, ceram, ka...
Ar 3D printeriem beidzot iespējams veidot skaistas sievieties
Ķīnieši visā pasaulē sagaida Ugunīgā Pērtiķa gadu 8. februārī sagaidīts ķīniešu Jaunais gads jeb Ugunīgā Pērtiķa gads. Cilvēki visā pasaulē piedalījās tā atzīmēšanā, radot krāšņus salūtus un neaizmirstamu nakti svinētājiem.
Ķīnieši visā pasaulē sagaida Ugunīgā Pērtiķa gadu
Traģiski: Ķīniešu bērni, kuri aug atkritumu kaudzēs Nanjinga ir viena no lielākajām Austrumķīnas pilsētām, kurā dzīvo vairāk kā astoņi miljoni cilvēku. Kā jau lielām pilsētām klājas, arī tā ir svarīgs biznesa, kultūras un ekonomikas centrs, taču kā jau šādās pilsētās mēdz notikt, to apdzīvo gan prātam neaptverami...
Traģiski: Ķīniešu bērni, kuri aug atkritumu kaudzēs
Pērtiķu dresūras aizkulises Ķīnas provincē Vairākos ciemos Ķīnas provincēs mērkaķu dresūra ir bijis viens no galvenajiem ienākumu avotiem vairāku gadsimtu garumā. Diemžēl šīs dresūras daudzu cilvēku acīs ir ļoti drastiskas un nežēlīgas, un nevienu vairs neinteresē, ka daudziem cilvēkiem tas ir vienīgais ienākumu...
Pērtiķu dresūras aizkulises Ķīnas provincē
Ziemas karavīru stindzinošie treniņi Ķīnā Neatkarīgi no tā, ko rāda termometra stabiņš, Ķīnas Tautas Republikas armija treniņus svaigā gaisā nepārtrauc, patiesībā, jo ekstrēmāki apstākļi, jo labāk. Tikai ar īpaši smagiem pārbaudījumiem var iegūt spēcīgus karavīrus, kuriem nekas nav bieds. Nodarbības norisinās...
Ziemas karavīru stindzinošie treniņi Ķīnā
Ķīnieši uzbūvējuši 400 metrus platu mākslīgo ūdenskritumu Pēc trīs gadus ilgušiem vērienīgiem būvdarbiem Ķīnā atklāts grandiozs mākslīgais ūdenskritums – tas ir gandrīz 400 metrus plats un uzbūvēts gan kā tūristu piesaistes vieta, gan kā ūdensapgādes avots krīzes situācijās.
Ķīnieši uzbūvējuši 400 metrus platu mākslīgo ūdenskritumu