Iedvesmojoši citāti par bailēm un uztraukumu publiski uzstāties Jau 17. maijā Latvijas vadošais medijs DELFI sadarbībā ar režisora un lektora Viestura Meikšāna vadīto Runas skolu aicina uz publiskās uzstāšanās praktisko konferenci "uz:RUNA", un tās gaidās "Skats.lv" piedāvā nelielu ieskatu tajā, ko pasaulē un Latvijā zināmi cilvēki ir...
Viktors Lapčenoks
Foto: Arābu vīriešu neprātīgās izklaides uz ceļiem Jau vairākus gadus Saūda Arābijā lielu popularitāti iemantojusi kāda visai neprātīga izklaide – braukšana uz diviem riteņiem.
Foto: Arābu vīriešu neprātīgās izklaides uz ceļiem
Neticami kadri: Bērni ar milzu lāci Maskavas mežos Ārvalstu mediju uzmanību iemantojusi Krievijas fotogrāfe Olga Baranceva, starp kuras iecienītākajiem modeļiem ir kāda ļoti īpaša būtne – milzu lācis.
Neticami kadri: Bērni ar milzu lāci Maskavas mežos
Labākās ar telefonu uzņemtās fotogrāfijas pasaulē Laiki, kad iespaidīgu fotogrāfiju uzņemšanai bija nepieciešama milzīga fotokamera, ir pagājuši uz neatgriešanos – ja ir vērīga acs, pietiek vien ar mobilo tālruni. To apliecina arī septītā ikgadējā konkursa "Mobile Photography Awards" uzvarētāju darbi, kas izvēlēti no...
Labākās ar telefonu uzņemtās fotogrāfijas pasaulē
Neparasti, muļķīgi un biedējoši: spilgtākie kadri pasaulē Tuvojoties gada nogalei, "Reuters" fotoaģentūra izvēlējusies dīvainākos no gada laikā uzņemtajiem kadriem, un "Skats" piedāvā aplūkot 15 spilgtākos no tiem.
Neparasti, muļķīgi un biedējoši: spilgtākie kadri pasaulē
Savdabīgas izklaides no dažādiem pasaules nostūriem Kamēr šobrīd par populārāko brīvā laika pavadīšanas veidu Latvijā ir kļuvusi jošana pa mežiem ar nazi un grozu rokās, arī citviet pasaulē cilvēki izklaidējas veidos, kas citu kultūru pārstāvjiem var likt ieplest acis izbrīnā. Lūk, desmit savdabīgi tradicionālie sporta...
Savdabīgas izklaides no dažādiem pasaules nostūriem
Desmit vārdi, kas palīdzēs tev saprast latviešu jauniešus Ja ikdienā nesaskaries ar īpaši daudz jauniešiem, tad ļoti iespējams, ka arī tevi bieži nomāc jautājums "Ko viņi tikko pateica?". Tas nav nekas traks vai apkaunojošs, jo valoda ir mūžīgi mainīgā stadijā. Tas ir pavisam loģiski, ka 2017. gadā neviens vairs sarunvalodā...
Desmit vārdi, kas palīdzēs tev saprast latviešu jauniešus
Desmit foto, no kuriem ikvienam sareibs galva Ir cilvēki, kuru ceļojumu albumos ir Pizas torņa stutēšana, laiviņa uz plaukstas vai citi ierastie tūristi foto, bet ir cilvēki, kuri mērķē augstāk. Vārda tiešā nozīmē.
Desmit foto, no kuriem ikvienam sareibs galva
Foto: Kā dzīvo svētās māsas-marihuānas audzētājas Pasaules slavu iemantojusi neliela sieviešu kopiena Kalifornijas pilsētas Mersedas pievārtē, kuru galvenais rūpals ir kaņepju audzēšana un apstrāde.
Foto: Kā dzīvo svētās māsas-marihuānas audzētājas
Kā dzīvo, iespējams, vecākais 'Pokemon GO' fans pasaulē Kamēr lielākā daļa cilvēku virtuālo mošķu tvarstīšanu "Pokemon GO" aplikācijā atstājuši 2016. gadā, Zviedrijas pilsētā Ūmeo dzīvojošais Rolands Lundkvists vēl aizvien dedzīgi ļaujas pokemonu neprātam.
Kā dzīvo, iespējams, vecākais 'Pokemon GO' fans pasaulē