Māja, par kuru citas pusaudzes var tikai sapņot Kardašjanu ģimenes vārds komentārus vairs neprasa, un, lai gan ne visiem ir skaidrs, ko īsti dara pievilcīgo māsu pulciņš, skaidrs ir viens – tas nes daudz naudas. Patiešām daudz.
Māja, par kuru citas pusaudzes var tikai sapņot
Māja, ko Toms Krūzs pārdod par 6,5 miljoniem eiro Toms Krūzs ir viens no labāk apmaksātajiem aktieriem Holivudā, taču viņa darbība ar to neaprobežojas – Krūzs pērk un pārdod nekustamo īpašumu, turklāt lielākoties šajās transakcijās izrādās uzvarētājs.
Māja, ko Toms Krūzs pārdod par 6,5 miljoniem eiro
Māja, kurā dzīvo bagātākā melnādainā sieviete Amerikā 'Mediju karalienei' Oprai Vinfrijai ir ļoti daudz naudas, tāpēc viņa var pirkt tādu māju, kāda iepatīkas. Un tagad viņai ir iepatikusies kāda māja Teluridā, Kolorado štatā, ko Opra nopirkusi par "kapeikām" – 14 miljoniem dolāru.
Māja, kurā dzīvo bagātākā melnādainā sieviete Amerikā
Kā izskatās Eltona Džona māja, kas izmaksāja 32 miljonus 68 gadus vecais angļu mūziķis Eltons Džons ir diezgan bagāts onkulis, tāpēc viņš šomēnes nopircis savu kārtējo māju – šoreiz tā ir 32,67 miljonus dolāru vērta villa Beverlihilsā ar pazīstamo pasta indeksu 90210.
Kā izskatās Eltona Džona māja, kas izmaksāja 32 miljonus
Kā izskatās Britnijas Spīrsas jaunā māja par 7,4 miljoniem 33 gadus vecā amerikāņu dziedātāja Britnija Spīrsa pelna diezgan labi, tāpēc var sapirkties pat vairākas mājas, un viņas jaunākais ieguvums ir savrupnams Kalifornijas štata 'Thousand Oaks' pilsētiņā, par ko Britnija samaksājusi 7,4 miljonus dolāru.
Kā izskatās Britnijas Spīrsas jaunā māja par 7,4 miljoniem
Par 2 miljoniem var nopirkt Andželīnas Džolijas bērnības māju Ja kādam šausmīgi patīk slavenā Holivudas aktrise Andželīna Džolija, viņam ir iespēja iegādāties māju, kurā mazā meitenīte pavadīja savus bērnības gadus. Taču mājai pašai par sevi arī nav nekādas vainas, tāpēc to ikviens var iegādāties par diviem miljoniem ASV dolāru.
Par 2 miljoniem var nopirkt Andželīnas Džolijas bērnības māju
Teilore Svifta par jauno māju samaksā 25 miljonus skaidrā naudā 25 gadus vecā amerikāņu dziedātāja Teilore Svifta pagājušajā mēnesī par 25 miljoniem ASV dolāru iegādājusies nekustamo īpašumu Beverlihilsā, Losandželosā, par kuru, pēc vairāku ārvalstu mediju ziņām, samaksājusi skaidrā naudā.
Teilore Svifta par jauno māju samaksā 25 miljonus skaidrā naudā
Kādā mājā dzīvo tīņu pielūgsmes objekts Charli XCX Pavisam nesen pusaudži tecināja siekalas angļu dziedātājas Charlie XCX koncertā 'Positivus' festivālā, bet tagad ikviens var apskatīties, kā izskatās jaunās mūziķes pirmā māja, ko viņa nopirkusi Amerikas Savienotajās Valstīs.
Kādā mājā dzīvo tīņu pielūgsmes objekts Charli XCX
Kā izskatās Obamas 22,5 miljonus vērtā vasaras rezidence Kurš gan negribētu ieskatīties "pieticīgā" vasaras namiņā, kurā savas brīvās dienas pavada ASV prezidents Baraks Obama un viņa ģimene? Tagad šāda iespēja ir ikvienam, jo vasaras rezidence, ko Obamas pa vasarām īrēja, izlikta pārdošanā. Īpašuma summa ir 22,5 miljoni ASV...
Kā izskatās Obamas 22,5 miljonus vērtā vasaras rezidence
Kādā mājā dzīvo Rovans Atkinsons - slavenais 'Misters Bīns'? Par 2,9 miljoniem britu mārciņu pārdošanā nonākusi māja Londonā, kurā dzīvo slavenais angļu aktieris un komiķis Rovans Atkinsons, kurš kino un televīzijas skatītājiem pazīstams pēc tādiem atveidotajiem personāžiem kā Melnā Čūska, Džonijs Inglišs un, protams, Misters Bīns.
Kādā mājā dzīvo Rovans Atkinsons - slavenais 'Misters Bīns'?