Gaisā virmo pamatotas aizdomas, ka Latvijā sākušies kebabu kari

Nedēļas nogale izvērtās dramatiska, kad valsti pāršalca ziņa, ka 'Pakistānas kebabs' savas debešķīgās produkcijas pagatavošanā izmanto vecu gaļu, kas nav lietojama jau pusgadu. Ar to nekas nebeidzās, kebabnīcas īpašnieks Ali Farmans neesot bijis mierā ar raidījuma 'Nekā personīga' žurnālista darbu, tāpēc uzbrucis viņa kamerai. 'Skats.lv' vēl negrasās akli ticēt visādiem aculieciniekiem Edgariem, tāpēc, izmantojot loģiku, aplūkosim, vai šis incidents nav sākums kam krietni lielākam, un vai sabiedrība nav palaidusi garām citus nozīmīgus faktus.
Gaisā virmo pamatotas aizdomas, ka Latvijā sākušies kebabu kari
1
Nav nekāds noslēpums, ka Rīgā darbojas taksistu bandas, kas cīnās par teritoriju. Diemžēl varam vilkt paralēles ar šo skandālu. Gluži kā taksisti metas uz vienu roku pret ‘airBaltic’ automašīnām, sāk vairāk izkristalizēties slavenais pagrīdes ‘Kebabu kartelis’, kurš jūt Pakistānas kebaba ietekmi un varas palielināšanos. ‘Kebabu kartelī’ ir vadošās Latvijas kebabnīcas, izņemot Pakistānas kebabu, jo tas ilgi ir pretojies viņu ietekmei un varai, tikai tagad tas sācis izjūst karteļa dusmu. Kas nākamais? Kebabnīcu dedzināšana, apšaudes? Šīs ēstuves šajos saspringtajos laikos ir kļuvušas par deviņdesmito gadu šašliku ceptuvēm, kas bija slavenas ar savu kriminālo autoritāšu apriti.
Vida Press


Gaisā virmo pamatotas aizdomas, ka Latvijā sākušies kebabu kari
2
Vai atceries to pavasara sestdienu pirms pieciem gadiem, kad kopā ar meiteni, kas bija iekritusi mazliet nopietnāk tavā sirdī, devies izbraukumā ar velosipēdiem pa Rīgas zaļākajām apkaimēm? Noteikti, ka tu to atceries, jo tieši šajā dienā jūs pirmo reizi skūpstījāties. Tas bija gaidāms, tomēr tas bija kautrīgi un nedaudz neveikli, taču tas, ko jutāt viens pret otru, stāvēja tam visam pāri un nelika abiem sajusties jokaini, kā arī mulsums, kas iestājās pēc šī skūpsta, drīzāk bija patīkams, nekā mokošs. Jūs zinājāt, ka šis ir kas vairāk par vidusskolas dēku, kā arī bija. Diemžēl attiecības pajuka, droši vien nebija lemts, vismaz ne tagad, un pēc diviem gadiem jūs šķīrāties, taču jūtas nekur neizplēnēja, bet saglabājās tikpat skaistas un patiesas kā šajā sestdienas pievakarē pie Uzvaras parka dīķa. Tomēr gadiem ejot, tu nocietinājies, paliki vēsāks, vairs neticēji šādai kucēnu mīlestībai, līdz kādā siltā dienā pēc gara brauciena ar velosipēdu tu piestāji pie ‘Pakistānas kebaba’ un nolēmi ātri iekost šajā vietā, kurā iepriekš nebiji remdējis izsalkumu. Notika kas negaidīts, pēc pirmā kumosa tavam ķermenim iztriecās cauri elektrība, tu sareibi un pieķēries pie galda. Tikai viens kumoss šā izcilā austrumu ēdiena tevi bez brīdinājuma atsvieda atpakaļ šajā pavasara sestdienā, pār tavu vaigu noritēja viena asara un tu atkal noticēji mīlestībai. Tieši tik perfekts ir ‘Pakistānas kebabs’.
Vida Press


Gaisā virmo pamatotas aizdomas, ka Latvijā sākušies kebabu kari
3
Ali Farmans skaidrojis PVD inspektorēm, ka gaļa, kam beidzies derīguma termiņš, nav domāta klientiem, bet gan pašu lietošanai. Tā kā nav fiksēti nāves gadījumi kebabu meistaru vidū, tas liek aizdomāties par vienu - veca gaļa satur jaunības eliksīru, par ko zina tikai valdība un ‘Pakistānas kebabs’. Vai jūs kaut reizi mūžā esat redzējis Rīgā vecu, sasirgušu un nevarīgu kebabu stiķētāju? Tā jau domājām, viņi pārdzīvos mūs visus! Valdība negrib, lai mums būtu laba veselība kā ‘Pakistānas kebaba’ cilvēkiem, viņi tikai grib peļņu no medikamentiem. Aplūkojiet Latvijas jauniešu veselības stāvokli – vārgi, slimīgi, tendēti uz atkarībām un garīga rakstura problēmām. Tas viss, jo valdība sabiedrībai cenšas iepārdot ideju, ka E vielas, glutēns un citas organisma stiprināšanai nepieciešamās vielas ir kaitīgas. Muļķības. 'Pakistānas kebabs' jau sen zina veselības un ilga mūža formulu, taču valdība un Kebabu kartelis nevēlas, lai šīs zināšanas tiktu nodotas tālāk un to, lai mūsu jaunieši būtu stipri un veselīgi.
Vida Press


Gaisā virmo pamatotas aizdomas, ka Latvijā sākušies kebabu kari
4
Pat, ja viņi kļūdas pēc ir kādu vecu gaļas gabalu iebarojuši, vai tad tas ir slikti? Ja Pakistānas kebabs no vecas gaļas var uztaisīt labāko kebabu pilsētā, tad iedomājieties, ko viņi spētu paveikt ar labu gaļu, kas iegūta no svaigi kauta lopa, kas ganījies lepnākajos Kurzemes laukos. Kartelis ļoti labi apzinās Pakistānas kebaba kulinārijas prasmes, tādēļ cenšas to nogremdēt.
Vida Press


Gaisā virmo pamatotas aizdomas, ka Latvijā sākušies kebabu kari
5
Pašmāju kebabu entuziasti no kopienas ‘Kebabblogeri’ arī ir izteikuši viedokli šajā sakarā ‘Mūsu nostāja ir tāda, ka, ja PVD tikpat dedzīgi izmeklētu arī citas sabiedriskās ēdināšanas iestādes, nešaubāmies, ka atklātos kas līdzīgs. Ātras apkalpošanas vārdā nereti tiek pielietoti visdažādākie līdzekļi un paņēmieni. Protams, tās ir skumjas ziņas gan mums, gan mūsu uzticamajiem lasītājiem, jo Pakistānas kebabs neapšaubāmi ir pieteicis sevi kā vienu no līderiem kebabnīcu vidū.’ Kā redzat, situācija ir sarežģīta, no vienas puses ‘Pakistānas kebabs’ liek atkal ticēt mīlestībai un padara šo pasauli labāku, no otras, šo iestādi grib padarīt par ļaunuma iemiesojumu. ‘Skats.lv’ savu izvēli ir izdarījuši un cik spēks ļaus, tik ilgi mēs stāvēsim un kritīsim par viņiem. Taču mūsu ir maz, sabiedrība ir jāinformē, tāpēc patiesi ceram, ka ‘RE:Baltica’ atšķetinās šo lavašu, lai kliedētu neziņu.
LETA
Pieci veidi, kā pagatavot sātīgu placentu latviešu gaumē Pieci veidi, kā pagatavot sātīgu placentu latviešu gaumē   (1)
Patiesie iemesli, kāpēc Panama vilina Latvijas valstspiederīgos Patiesie iemesli, kāpēc Panama vilina Latvijas valstspiederīgos   (1)
Desmit lietas, ko pajautāt latvietim, lai iegūtu viņa uzticību Desmit lietas, ko pajautāt latvietim, lai iegūtu viņa uzticību   (9)
Kāpēc puiši līdz 25 gadu vecumam krāpj meitenes un tas ir attaisnojams Kāpēc puiši līdz 25 gadu vecumam krāpj meitenes un tas ir attaisnojams   (13)
Ko dedzināt, kad nodedzināta visa kūla Ko dedzināt, kad nodedzināta visa kūla   (1)
Septiņas senlatviešu metodes perfekta pludmales ķermeņa iegūšanai Septiņas senlatviešu metodes perfekta pludmales ķermeņa iegūšanai   (5)
Tūrisma gids: Kur Vecrīgā vislabāk nokārtot dabiskās vajadzības Tūrisma gids: Kur Vecrīgā vislabāk nokārtot dabiskās vajadzības   (6)
Gūtmaņa alā atklāts latviešu zodiaks, uzzini, kura kartupeļu šķirne tu esi Gūtmaņa alā atklāts latviešu zodiaks, uzzini, kura kartupeļu šķirne tu esi  
Pievienojies sekotājiem, lai nepalaistu garām visu interesanto, trendīgo un drosmīgo.
Es jau esmu lietas kursā, paldies par atgādinājumu.