Vida Press
Foto: Vida Press

Holivudas aktieru Andželīnas Džolijas un Breda Pita laulības šķiršanu turpina apvīt dažādi skandāli, un savs sakāmais par pāra neveiksmīgajām attiecībām, šķiet, ir katram, kas vismaz reizi dzīvē kādu no abiem iesaistītajiem saticis. Tagad savu viedokli publiski paudusi arī Džolijas bijusī auklīte Krisanna Morela.

63 gadus vecā Morela intervijā izdevumam "The Daily Mail" paudusi bažas, ka Andželīna, kura, kā zināms, pēc šķiršanās vēlas pilnas aprūpes tiesības par viņas un vīra sešiem bērniem, varētu dēlus un meitas izmantot kā instrumentu, lai manipulētu ar Pitu.

Līdz pat Džolijas trīs gadu vecumam Morela bijusi viena no vairākām auklītēm, kas par viņu rūpējusies. Sieviete atsaukusi atmiņā tā laika notikumus un vilkusi paralēles starp Andželīnu un viņas mammu Maršelinu Bertrandu.

Džolijas vecāku Marčelinas Bertrandas un aktiera Džona Voita laulība izjuka, kad viņa bija pavisam maziņa. Morela atceras, ka Andželīnas mamma trauksmainajā šķiršanās periodā darījusi visu iespējamo, lai sāpinātu bijušo vīru.

Morela stāstījusi, ka Marčelina izmantojusi Andželīnu un viņas brāli Džeimsu (abi attēlā kopā ar tēvu), lai ieriebtu bijušajam vīram. Viņa pilnībā izslēgusi tēvu no abu bērnu dzīves, un bijusī auklīte uzskata, ka tas uz Džolijas psihi atstājis neizdzēšamu iespaidu.

Tags

Andželīna Džolija Breds Pits

Comment Form