Strīdi, krāpšana, narkotikas: kas izpostīja Holivudas skaistāko mīlasstāstu?
Foto: Vida Press

Jau vairākus mēnešus publiskajā telpā klīda runas par nopietnu krīzi Holivudas slavenākā pāra, aktieru Andželīnas Džolijas un Breda Pita (abi attēlā) laulībā. Šonedēļ tapa zināms, ka Džolija pirmdien tiesā iesniegusi laulības šķiršanas dokumentus. Tabloīdi sākuši aktīvi vētīt laulāto privātās dzīves detaļas.

Romantiskas attiecības starp Pitu un Džoliju uzplauka 2004. gadā, savukārt 2014. gadā šī savienība tika noformēta oficiāli. Abiem ir prāvs bērnu pulciņš – trīs adoptētas un trīs pāra bioloģiskās atvases.

Oficiālajā ziņojumā kā šķiršanās iemesls bija minēta "ģimenes veselība". Savukārt baumu portāla "TMZ" rīcībā bija nonākusi informācija, ka abu laulāto starpā bijušas nesaprašanās bērnu audzināšanas jautājumos.

Arī pats Pits izdevumam "The People" apstiprinājis, ka laulība tiks šķirta. Viņš arī piebildis, ka jūtas ļoti apbēdināts, taču šobrīd svarīgākais ir domāt par bērnu labsajūtu.

Lai gan nedz Pits, nedz Džolija nekādus sīkākus komentārus nav snieguši un lūguši cienīt tiesības uz privātumu, kārtējo reizi uzradušies neskaitāmi labdari un "tuvi draugi", kas tabloīdiem nopludinājuši satraucošu informāciju par šķiršanās iemesliem.

Tags

Andželīna Džolija Breds Pits

Comment Form