Foto: Kā populāri latvieši Lāčplēša dienu godināja
Foto: Privātais arhīvs

Pirmdien, 11. novembrī, Latvijā tika atzīmēta Lāčplēša diena, un šo patriotisko svētku noskaņa bija jūtama ne tikai pilsētās un namos, bet arī virtuālajā vidē. Ļaudis sociālajos tīklos ar savām publicētajām bildītēm bija uzbūruši īsteni latvisku un pacilājošu atmosfēru.

Cīņās par Latvijas brīvību kritušo karavīru piemiņas diena visā Latvijā tradicionāli tika atzīmēta ļoti plaši gan ar lāpu gājieniem, gan svētku koncertiem, gan arī svecīšu nolikšanu īpašās vietās, gan svētku uzrunām un citām patriotiskām izdarībām.

Sirsnīga un latviska atmosfēra svētkos bija jūtama arī sociālajos tīklos, kur ļaudis aktīvi dalījās ar fotogrāfijām no svinībām, novēlējumiem Latvijai, kā arī pieminēja kritušos karavīrus un pauda pateicību, ka varam dzīvo brīvā valstī.

Arī daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis virtuālajā vidē iepriecinājuši ar patriotiskiem kadriem, kuros iemūžinātas sveces, karogi, lāpu gājieni un kopā būšana ar tuviniekiem. "Delfi Izklaide" apkopojusi kadru izlasi, kas ļauj novērtēt, kā Lāčplēša dienu godināja populāri latvieši.

View this post on Instagram

Hundreds of candles are lit to honor and remember those who fought for the idea of Latvia as free, independent country on 11th November. #latvija🇱🇻 #freecountry #honor #11november #fellings #mammaunmeita♥️ #Tradīcija #Pateicība #Varoņi #Leģendas #candles #LieneŠomase

A post shared by Liene Šomase (@liene_somase) on Nov 11, 2019 at 12:36pm PST

View this post on Instagram

Nesen vienā intervijā man tika uzdots jautājums: vai Tu esi sasniedzis visu pa šiem 18 gadiem Latvijā?” Un es pat bez pauzes atbildēju “ Nē, es vēl neesmu saticis vienu no saviem elkiem, sieviete kura priekš manis bija kad es atbraucu, un mūžīgi būs mana Latvijas Prezidente, Vaira Vīķe Freiberga✨”. Gribetos pašam sev teikt, kā es teicu kadreiz tv3 šovā mazajiem berniem SAPŅI PIEPILDĀS! Ko es viņai teicu pilnīgi samulsis?! “ Paldies jūms, starp citu, mēs abi esam strelnieki ♐️, no 8 novembri mūms ir paredzētas brīnišķīgas dienas🤷🏻‍♂️” tiklīdz pabeidzu savu astrologa teikumu es domāju 💭ko es tē muldu!😶 lai mums visiem skaisti svētki🇱🇻🔆 . Nella foto con la Presidente della Lettonia dal 1999 al 2007 Vaira Vīķe Freiberga, una donna straordinaria, fu costretta insieme alla famiglia ad abbandonare la Lettonia nel 1944 in seguito all’invasione nazista; fuggì coi genitori in Canada e ritornò in Lettonia dopo l’indipendenza dall’URSS. Durante la sua presidenza lei sedette spesso allo stesso tavolo con Kofi Annan e George Bush nelle riunioni del consiglio di sicurezza dell’ONU, amatissima dal suo popolo. È del sagittario ♐️ e con questo ho detto davvero tutto🙌🏻❤️ #buongiorno #vairavikefreiberga #latvia #president #amazing #dreamscometrue #meraviglia #lettonia #robertomeloni #rigatv24 #lāčplēšadiena #ciklabadzive ps: Paldies @veltapurina un @liga_abakukii par bildi

A post shared by Roberto Meloni (@robertomeloni) on Nov 12, 2019 at 12:09am PST

View this post on Instagram

11🇱🇻11

A post shared by Dons (@dons_lv) on Nov 11, 2019 at 11:15am PST

View this post on Instagram

11.11. #parlatviju un aug vēl viens dzimtenes patriots!

A post shared by Miks Dukurs (@miksdukurs) on Nov 11, 2019 at 1:22pm PST

Tags

Lāčplēša diena Slavenību neparasto foto izlases

Comment Form