Dažādu televīzijas projektu zvaigzne Magone Šutoviene, kuru nācija iepazina pēc dalības šovā "Saimnieks meklē sievu", nesen kļuvusi par māmiņu ceturtajai atvasei un tagad mēģina atgūt formu.

Magones gaitām iespējams sekot līdzi "STV Pirmā!" realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra", un jaunākajā projekta epizodē apņēmības pilnā četru bērnu māmiņa pievērsās aktīvam dzīvesveidam un ķērās pie dažādiem vingrinājumiem, kas lieti noderēs arī ikvienam, kurš šobrīd savu lielāko dienas daļu pavada mājās.

Tiesa, Magonei ar formas atgūšanu pēc dzemdībām nevedās tik raiti, kā iecerēts, un viņa neslēpa – dzemdēt ir bijis vieglāk, nekā uztaisīt vingrinājumus.

Kā jau dzejniecei, Magonei pēc vārda ķešā nav jāmeklē, un savus centienus sieviete ar veselīgu pašironiju salīdzināja ar "prusaka tirināšanos", bet pati sevi – ar vecu un resnu strausu.

Tags

Magone Burka
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form