Karaliskais skandāls: radinieki publiski nomelno hercogieni Meganu
Foto: Vida Press

Jau kopš dienas, kad visa pasaule uzzināja par Lielbritānijas prinča Harija attiecībām ar tolaik vēl aktrisi Meganu Mārklu, sievietes radi darījuši visu iespējamo, lai sagandētu viņas reputāciju. Arī pēc ieprecēšanās karaliskajā ģimenē un kļūšanu par Saseksas hercogieni nekas nav mainījies – amerikānietes tuvinieki turpina publiski mazgāt netīro veļu.

Ar īpaši žultainiem un ļauniem izteikumiem allaž izcēlusies Meganas pusmāsa no tēva puses Samanta, kura jau prinča un aktrises attiecību pirmsākumos draudēja visai pasaulei atklāt savas radinieces patieso seju un publiski viņu dēvēja par savtīgu, augstprātīgu un nevērīgu pret ģimeni.

Arī Meganas tēvs Tomass nav bijis labāks. Neilgi pirms viņa meitas kāzām ar princi atklājās, ka vīrietis slepus sadarbojies ar paparaci un guvis peļņu no iestudētiem foto. Sākotnēji bija plānots, ka Tomass savu meitu vedīs pie altāra, bet tad pēkšņi vīrietis pārdomāja. Pēc kāda laika viņš tomēr atkal mainīja domas, bet nepagāja ne brīdis, kad viņš pēkšņi paziņoja, ka uz kāzām neieradīsies, jo viņam esot veikta sirds operācija.

Vīrietis intervijās dažādiem ārzemju medijiem sacījis, ka ar meitu neesot runājis kopš viņas kāzām, kas notika maijā. Aizvadītās nedēļas izskaņā intervijā izdevumam "The Sun" Tomass apgalvojis, ka karaliskā ģimene viņu esot pilnībā norobežojusi no Meganas dzīves. Vīrietis nolēmis turpināt sniegt medijiem intervijas, kamēr viņam izdosies beidzot gūt kādu ziņu no meitas, kura viņu pilnībā ignorējot.

Tags

Britu karaliskā ģimene Izklaides topi Megana Mārkla Princis Harijs

Comment Form