Laura Ikauniece piedzīvojusi sievišķīgas pārvērtības
Foto: instagram.com/laura_ikauniece/

Šoruden krāšņām vizuālajām pārvērtībām ļāvusies latviešu sportiste, daudzcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa (attēlā). Mainījies viņas matu griezums un krāsa.

Daiļā Laura, kuru līdz šim bijām pieraduši redzēt ar gariem, tumšiem matiem, aizvadītajā nedēļā paviesojusies frizētavā, kur viņai izveidots karē griezums un ietonētas gaišas matu šķipsnas.

"Reizēm mums ir nepieciešamas nelielas pārmaiņas. Nebija viegli atvadīties no saviem garajiem matiem, bet man bija sajūta, ka nepieciešams kaut kas svaigs pirms jaunās treniņu sezonas," saviem atbalstītājiem vēstījusi sportiste, kura "Instagram" tīklā padalījusies ar fotogrāfijām, kas ļauj novērtēt viņas pārvērtības.

Lauras sekotāji teju vienprātīgi lēmuši, ka jaunais griezums un krāsa viņai piestāv un savu sajūsmu pauduši ne tikai ar rakstiskiem komplimentiem, bet arī fotogrāfijām naski spieduši sarkanās sirsniņas jeb "patīk".

🌸|CHANGES|🌸Sometimes little change is what we need. It wasn't easy to say goodbye to my long hair, but I felt I need something fresh to start new training season. #heptalaura #kallasmanagement #new #happy #lovelife #freshstart #changesisgood Hair/ @dianapayton @kitchenhairlab

A post shared by Laura Ikauniece-Admidiņa (@laura_ikauniece) on Sep 11, 2017 at 8:59am PDT

|Sometimes good things fall apart so better things can fall together|☝🏽 #heptalaura #nike #kallasmanagement #trusttheprocess

A post shared by Laura Ikauniece-Admidiņa (@laura_ikauniece) on Sep 3, 2017 at 3:41am PDT

Source

DELFI Izklaide

Tags

Laura Ikauniece
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form