Modīgais Jaroslavs vairs neslēpj attiecības ar vīrieti
Foto: Publicitātes foto

Arvien vairāk cilvēku pārstāj slēpt savu netradicionālo seksuālo orientāciju un beidzot jūtas laimīgi, un starp šiem drosminiekiem, kas "iznākuši no skapja", ir arī pašmāju modes sfēras darbonis Jaroslavs Barišņikovs. Viņš vairs neslēpj savas romantiskās attiecības ar puisi.

Jaroslavu, kurš savulaik bija viens no pamanāmākajiem un aktīvākajiem Rīgas saviesīgās dzīves baudītājiem, jau kādu laiku saista attiecības ar puisi vārdā Kārlis Sīlis (abi attēlā). Kā šonedēļ vēsta izdevums "Privātā Dzīve", abu jūtas esot tik patiesas, ka pāris vēlas savu savienību apstiprināt juridiski, taču Latvijā tas diemžēl nav iespējams.

Jaroslavs cer, ka viņš un Kārlis kādu dienu kļūs par pirmo viendzimuma pāri, kas Latvijā oficiāli reģistrējis savas attiecības.

"Mēs nevēlamies lauzt vispārējos priekšstatus par vīrieša un sievietes laulību, bet aizstāvam savas tiesības, lai nav jāstaigā pie 50 juristiem," atklājis Jaroslavs.

Tāpat arī modīgais puisis atklājis, ka mīļotais viņam piesolījis saderināšanas gredzenu. Savukārt Jaroslava kreisās rokas vidējo pirkstu rotā gredzens ar smaragdu, kas saņemts dzimšanas dienā no Kārļa.

"Dāvana bija papildināta ar vārdiem, ka nākamais gredzens būs ar briljantu. Gaidu saderināšanās gredzenu. Kad būs, nezinu, bet sola," piebildis Jaroslavs.

Tags

Jaroslavs Barišņikovs

Comment Form