Santa Pīlēna cietusi no hakeru uzbrukuma
Foto: Privātais arhīvs

Bērnu modes blogere Santa Pīlēna, kura nesen kopā ar vīru, arhitektu Mārtiņu Pīlēnu un četriem bērniem pārcēlās dzīvot uz Austriju, šoruden cietusi no hakeriem. Ļaundari nozaguši viņas "Instagram" foto blogu, kas gadu gaitā bija piesaistījis vairāk nekā 23 tūkstošus sekotāju.

Tiesa, pati Santa par zaudēto "Instagram" kontu lieki neskumst. Tie, kuriem interesē viņas gaitas, noteikti jau piefiksējuši, ka kopš oktobra beigām viņai izveidots jauns fotoblogs. Ja agrāk Santa rosījās zem "Kids Gazette" nosaukuma, tad nu Pīlēna sociālajā tīklā piereģistrējusies ar savu īsto vārdu un uzvārdu.

Izdevums "Privātā Dzīve" šonedēļ vēsta, ka hakeri no Pīlēnas pieprasījuši konkrētu naudas summu par konta atgūšanu, bet viņa tam nav piekritusi un izveidojusi jaunu profilu.

Santa žurnālam norādījusi, ka lieki to nevēlas apspriest, un piebildusi, ka "šis gadījums māca lietām nepieķerties, jo globāli – tas ir sīkums".

Jāatzīmē, ka hakeru šoruden nozagto "Instagram" kontu Santa izveidoja pirms aptuveni deviņiem gadiem.

View this post on Instagram

i have been on instgram since 2011 and gathering my friendly community of 23.9 k followers under KIDSGAZETTE was a fun journey // this travel of 9 years was disturbed by a hacker, and i have been very unlucky getting all my stuff back, so I SET ON A NEW JOURNEY with my real name @santapilens ♥️ in the following pictures, i have gather some of my favorite moments - some that have never been published before, so feel free to join me on my second, great adventure! Love ... yours s. 💋💋💋 . . this image with Maya and Andreys was captured many years ago in Paris, when we all had fun making our first selfie!

A post shared by Santa Pilens (@santapilens) on Oct 22, 2019 at 11:45pm PDT

Atgādinām, ka šopavasar līdzīgu incidentu piedzīvoja arī svarcēlāja Rebeka Koha. Tāpat arī no hakeriem cieta un savu "Instagram" foto blogu ar plašo sekotāju pulku pirms kāda laika pazaudēja mūziķis Intars Busulis.

Savukārt nesen no hakeru uzbrukuma cieta radio ētera personība Maija Rozīte-Krištopane. Tiesa, viņai vēlāk savu kontu izdevās atgūt.

View this post on Instagram

1st DECEMBER

A post shared by Santa Pilens (@santapilens) on Dec 1, 2019 at 1:43am PST

Tags

Santa Pīlēna (Santa Bindemane)

Comment Form