Ineta Radēviča, Ineta Radeviča
Foto: F64

Piektdien, 27. jūlijā, Londonā tiek atklātas XXX vasaras olimpiskās spēles, un tajās piedalās arī dalībnieki no Latvijas – šogad Latvijas komandu olimpiādē pārstāvēs 45 sportisti 13 sporta veidos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tā kā daudzus satrauc jautājums, kura ir Latvijas komandas skaistākā sportiste (kā zināms, skaistākā dalībniece no visām olimpietēm jau ir izraudzīta), eksperti sastādījuši topu ar desmit skaistākajām meitenēm no Latvijas izlases vidus.

Topā iekļuvušas šķēpa metējas Līna Mūze (19) un Madara Palameika (25), peldētāja Gabriela Ņikitina (18), daudzcīņieces Laura Ikauniece (20) un Aiga Grabuste (24), soļotāja Agnese Pastare (23), brīvās cīņas meistare Anastasija Grigorjeva (22), šķēršļu skrējēja Poļina Jeļizarova (23), kā arī tāllēcējas Lauma Grīva (27) un Ineta Radeviča (30).

Kā zināms, Radeviča (attēlā) sevi apliecinājusi ne tikai kā izcila sportiste, bet arī kā starptautiski novērtēta daiļa - viņa gan pozējusi žurnālā Playboy, gan savulaik iekļauta pasaules seksa atlantā.

Tags

Izklaides topi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form