Foto: Samanta Tīna arvien vairāk līdzinās Monro
Foto: Privātais arhīvs

Šarmantā un mūžam mainīgā latviešu dziedātāja Samanta Tīna pērn piedzīvoja krāšņas vizuālās pārvērtības, un mākslinieces fani pamanījuši, ka viņa pēdējā laikā arvien vairāk līdzinās leģendārajai aktrisei Merilinai Monro.

Aizvadītajā gadā Tīna no melnmates pārtapa par blondīni. Vēlāk viņa nogrieza matus īsus, un tagad neatņemama viņas tēla sastāvdaļa ir frizūra, kas ieveidota valdzinošās cirtās.

Mūziķes jaunais tēls izpelnījies neskaitāmus atbalstītāju, kā arī viņas draugu un paziņu komplimentus, un arī jaunākie kadri, kurus Tīna publicējusi "Instagram" tīklā, sajūsminājuši daudzus.

Tīna, kā zināms, ir viena no spilgtākajām pašmāju skatuves māksliniecēm. Latvijas šovbiznesā viņa uzmirdzēja kā spuraina, nebēdnīga apaļvaidzīte ar koši sarkaniem matiem. Vēlākajos gados viņas tēls kardināli mainījies, un pārvērtības skārušas ne tikai dziedātājas sasuku, bet arī ģērbšanās stilu – tas kļuvis sievišķīgāks un elegantāks.

Paldies visiem, kas bija kopā ar mani un atbalstīja @muzikalabanka Paldies Maestro R.Pauls par brīnumaino dziesmu "Pietiks" Big THANKS to all my supporters who were with me in @muzikalabanka ! Thanks Maestro R.Pauls for this amazing song " Pietiks" #muzikalabanka #pietiks #lr2 #12thplace #top15 #lovemylife #lovemyjob #proudtobelatvian🇱🇻❤️ #proudofwhoiam #thankyou #samantatina

A post shared by Samanta Tīna Poljakova (@samantatina) on Jan 20, 2018 at 4:31am PST

Tags

Samanta Tīna

Comment Form