Modelis popzvaigzni Keitiju Periju apsūdz seksuālā vardarbībā
Foto: Privātais arhīvs/Vida Press

Pēdējos gados kampaņas #MeToo ietvaros daudzas sievietes nākušas klajā ar stāstiem par piedzīvoto seksuālo vardarbību, un arī arvien vairāk vīriešu saņem drosmi publiski runāt par neērtām situācijām, kurās sievietes viņus seksuāli aizskārušas. Šonedēļ ziņu virsrakstos plaši izskanējis amerikāņu popzvaigznes Keitijas Perijas vārds – modelis un aktieris Džošs Kloss sociālajos tīklos izplatījis paziņojumu, kurā apgalvo, ka dziedātāja viņu apkaunojusi, publiskā vietā noraujot viņam bikses.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Modelis un aktieris ir strādājis kopā ar Periju – viņam bija piešķirta galvenā loma singla "Teenage Dream" videoklipā (attēlā), kas iznāca 2010. gadā. 10. augustā apritēja deviņi gadi kopš klipa publicēšanas, un Kloss gadadienā izklāstījis savu pieredzi ar dziedātāju.

Paziņojumā, kas izplatīts "Instagram", Kloss atsaucis atmiņā gan piedzīvoto filmēšanas laukumā, gan arī ārpus tā. Viņš atklājis, ka Perijas stilista Džonija Vudžeka privātajā dzimšanas dienas ballītē dziedātāja viņu nostādījusi pagalam neērta situācijā.

"Kad es viņu ieraudzīju, mēs apskāvāmies, un viņa man joprojām patika. Bet, kad pagriezos, lai ar viņu iepazīstinātu savu draugu, viņa norāva uz leju manas "Adidas" treniņbikses un apakšbikses, lai dažiem saviem draugiem un pūlim ap mums parādītu manu peni. Vai spējat iztēloties, cik nožēlojams un apkaunots es jutos?" klāstījis Kloss.

Viņš arī piebildis, ka "es to stāstu tagad, jo mūsu kultūra ir tendēta uz to, lai pierādītu, ka ietekmīgi vīrieši ir perversi, bet ietekmīgas sievietes patiesība mēdz būt tikpat pretīgas".

Kā atklājis modelis, arī klipa uzņemšanas laukumā Perija izturējusies savādi. Kad viņi abi bijuši divatā, dziedātāja bijusi jauka un draudzīga, bet citu klātbūtnē viņa pret Klosu izturējusies vienaldzīgi, pat augstprātīgi un publiski paziņojusi, ka skūpstīties ar viņu videoklipā esot bijis pretīgi.

Par filmēšanos Kloss, kurš tolaik gājis cauri smagam dzīves posmam, jo draudzene viņu krāpusi un meitiņa vēl bijusi pavisam maza, saņēmis aptuveni 650 ASV dolāru.

Vēlāk, kad dziesma iemantoja plašu popularitāti un mediji vēlējušies intervēt videoklipa galveno varoni, Klosam katrs vārds bijis jāsaskaņo ar Perijas preses pārstāvjiem, jo tie nav vēlējušies pieļaut, ka atklātībā varētu nonākt kāda kompromitējoša informācija.

Modelis popzvaigzni Keitiju Periju apsūdz seksuālā vardarbībā
Foto: Vida Press

"Daudz laimes vienam no mulsinošākajiem, aizskarošākajiem un pazemojošākajiem darbiem, kāds man jebkad bijis," piebildis modelis.

Perijas pārstāvji nekādus komentārus nav snieguši, savukārt dziedātājas fani uzsākuši aizstāvēšanas akciju, kuras ietvaros mudinājuši "Instagram" bloķēt Klosu.

View this post on Instagram

You know. After I met Katy, we sang a worship song, “open the eyes of my heart” She was cool and kind. When other people were around she was cold as ice even called the act of kissing me “gross” to the entire set while filming. Now I was pretty embarrassed but kept giving my all, as my ex was busy cheating on me and my daughter was just a toddler, I knew I had to endure for her sake. After the first day of shooting, Katy invited me to a strip club in Santa Barbara. I declined and told her “I have to go back to hotel and rest, because this job is all I have right now” So I saw Katy a couple times after her break up with Russel. This one time I brought a friend who was dying to meet her. It was Johny Wujek’s birthday party at moonlight roller way. And when I saw her, we hugged and she was still my crush. But as I turned to introduce my friend, she pulled my Adidas sweats and underwear out as far as she could to show a couple of her guy friends and the crowd around us, my penis. Can you imagine how pathetic and embarrassed i felt? I just say this now because our culture is set on proving men of power are perverse. But females with power are just as disgusting. So for all her good she is an amazing leader, hers songs are mainly great empowering anthems. And that is it. I continued to watch her use clips of her music videos for her world tour and then her dvd, only highlighting one of her male co-stars, and it was me. I made around 650 in total off of teenage dream. I was lorded over by her reps, about not discussing a single thing about anything regarding Katy publicly. And a couple interviews they edited and answered for me. So, happy anniversary to one of the most confusing, assaulting, and belittling jobs I’ve ever done. Yay #teenagedream I was actually gonna play the song and sing it on ukele for the anniversary, but then as I was tuning I thought, fuck this, I’m not helping her bs image another second.

A post shared by Joshkloss (@iamjoshkloss) on Aug 11, 2019 at 10:46am PDT

View this post on Instagram

“Even the best beaches with the best waves have life cycles. All cycles are invaluable!” @lerchlee

A post shared by Joshkloss (@iamjoshkloss) on Jul 14, 2019 at 2:41pm PDT

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Keitija Perija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form