Sputnik/Scanpix
Foto: Sputnik/Scanpix

Šonedēļ Latvijā ieradusies viena no šī brīža aktuālākajām un arī vispretrunīgāk vērtētajām Krievijas šovbiznesa zvaigznēm – dziedātāja un televīzijas šovu vadītāja Olga Buzova.

Par ierašanos Rīgā dziedātāja savam plašajam fanu pūlim steigusi paziņot sociālajos tīklos.

Dziedātāja "Instagram" padalījusies ar bildīti, kurā pozē ar ziediem, un naski dokumentējusi savas gaitas arī īsajos video stāstos, kas izdzēšas pēc 24 stundām.

"Mana dārgā Rīga. Sagaidīja mani ar pārsteigumiem. Sēžu viesnīcas numuriņā un priecājos kā bērns. Tagad nedaudz atpūtīšos, naktī maz gulēju, un jau šovakar spēlēsim jums "Pieprasīto vīrieti"," saviem sekotājiem vēstījusi Buzova.

29. janvāra vakarā Rīgas Kongresu namā notiks izrāde "Pieprasīts vīrietis" ("Мужчина нарасхват"). Kā liecina pasākuma afiša, tā būs zvaigžņu komēdija, kurā piedalās Buzova un komiķi Antons Lirniks, Sergejs Pisarenko un Jevgēnijs Nikišins.

View this post on Instagram

Рига 👸🏻❤️ Моя уже родная Рига ☺️ Встретила меня сюрпризами 😻😻😻 Сижу в номере, радуюсь как ребёнок 👧🏻Сейчас немного отдохну, очень мало спала ночью, и уже сегодня вечером мы сыграем для вас «Мужчина нарасхват» ☺️ Жду Вас всех сегодня в 19.00 на наш спектакль 🙏🏻 #мужчинанарасхватсбузовой#моилюдивсегдасомной ❤️

A post shared by Ольга Бузова (@buzova86) on Jan 29, 2019 at 3:13am PST

Tags

Olga Buzova

Comment Form