Robijs Viljamss kļuvis par četru bērnu tēvu – surogātmāte dzemdējusi dēlu
Foto: Vida Press

Mūziķa Robija Viljamsa un viņa sievas Aidas Fīldas ģimene kļuvusi kuplāka. Valentīndienā Viljamsa kundze sociālajos tīklos informēja, ka pasaulē nācis dēls Benedikts.

Zēna māte ir tā pati surogātmāte, kura pirms diviem gadiem Viljamsu pārim dāvāja meitu Koko, vēsta BBC.

Aida Fīlda 14. februārī sociālajā vietnē "Instagram" ievietoja attēlu ar četru bērnu dažādu izmēru pēdiņām. Sieviete raksta: "Redzat atšķirību? Šajā Valentīndienā mēs gribam svinēt mīlestību tās visdiženākajā izpausmē... Benedikts Entovans Viljams," teikts paziņojumā.

Robija mīļotā ierakstā skaidro, ka Benedikts, tāpat kā Koko, bioloģiski ir Viljamsa dēls, taču viņu pasaulē laidusi "tā pati neticami lieliskā" surogātmāte.

"Mēs esam svētīti turēt rokās savu veselīgo dēlēnu un kā ģimene tagad jūtamies pilnībā nokomplektēta," vēsta 40 gadus vecā četru bērnu mamma.

Viljamsu pāris audzina arī astoņus gadus veco meitu Teodoru, sešus gadus veco dēlu Šarltonu un divgadnieci Koko. Nu ģimenei pievienojies arī Benedikts. Abi jaunākie bērni nākuši pasaulē ar surogātmātes palīdzību.

Viljamss ar amerikāņu aktrisi Fīldu apprecējās 2010. gadā.

View this post on Instagram

A post shared by Ayda Field Williams (@aydafieldwilliams) on Feb 14, 2020 at 9:51am PST

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form