Samanta Tīna piedzīvojusi vizuālās pārvērtības
Foto: Privātais arhīvs

Latvijā un Lietuvā populārā dziedātāja Samanta Tīna pēdējos gados vairākkārt piedzīvojusi kardinālas vizuālās pārvērtības, un šo vasaru skatuves māksliniece iesākusi ar jauniem eksperimentiem.

Samanta jau labu laiku pieturas pie Merilinas Monro cienīga stila un gan ikdienā, gan kāpjot uz skatuves savus īsos, blondos matus ieveido skaistās cirtās.

Savukārt šonedēļ Tīna izmēģinājusi pilnīgi pretēju matu ieveidošanas tehniku – viņa blondās cirtas iztaisnojusi. Dziedātājas vizuālās pārvērtības iespējams novērtēt sociālajos tīklos, kur viņa padalījusies ar fotogrāfijām.

Jāatzīmē, ka Tīna ir viens no pamanāmākajiem pašmāju šovbiznesa hameleoniem. Plašāka sabiedrība viņu iepazina kā dumpīgu sarkanmati ar apaļiem vaidziņiem.

Vēlāk Tīna pārtapa par melnmati, sāka sekot līdzi svaram un sportot, kā arī priekšroku sāka dot elegantiem un sievišķīgiem tērpiem. Pie šī stila viņa pieturējās vairākus gadus.

Pērn dziedātāja pārsteidza fanus, pēkšņi nolemjot kļūt par blondīni, un līdz ar matu krāsas maiņu krietni jutekliskāki kļuva arī Tīnas skatuves tērpi.

Pirms došanās uz skatuvi, vienmēr ir svarīgi pabūt divvientulībā ar sevi! Sakopot domas, ieraudzīt sevi no malas, uzsmaidīt sev un doties arēnā! Before going to the stage, it's always important to have ā time to be with yourself! Make your thoughts, see yourself on the edge, smile at yourself and be ready! #lovemyjob #lovemylife #proudtobelatvian🇱🇻 #lovelithuania🇱🇹 #timetoyourself #haveabreath #stagetime #amoralle #martasball #samantatinateam #findyourgreatness #behindthescene #samsung

A post shared by Samanta Tīna (@samantatina) on May 17, 2018 at 12:59am PDT

Tags

Samanta Tīna

Comment Form