Tīņu elks Bībers paziņo, ka sirgst ar Laimas slimību
Foto: Vida Press

Kanādiešu popmūzikas zvaigzne Džastins Bībers trešdien paziņoja, ka ir saslimis ar Laimas slimību.

Bībers savā paziņojumā "Instagram" pavēstīja, ka viņš dokumentālā filmā video koplietošanas vietnē "YouTube" pastāstīs par savu cīņu ar šo slimību, ar kuru var saslimt pēc ērces kodiena.

"Ir bijuši vairāki smagi gadi, bet, pareizi ārstējoties (..) es būšu atpakaļ un jutīšos labāk nekā jebkad," 25 gadus vecais Bībers rakstīja savā paziņojumā.

Viņš pieminēja kritiķus, kas esot netaisni komentējuši viņa izskatu, sakot, ka viņš izskatās pēc metamfetamīna lietotāja.

"Viņi neaptvēra, ka man nesen tika diagnosticēta Laimas slimība; man bija ne vien tas, bet arī nopietns hroniskas mononukleozes gadījums, kas ietekmēja manu ādu, smadzeņu darbību, enerģiju, un veselību vispār."

Bībera "Instagram" paziņojuma foto sadaļā ir parādīts slavenību ziņu vietnes TMZ raksts, kurā teikts, ka minēto "YouTube" dokumentālo filmu paredzēts publicēt 27. janvārī.

TMZ vēstīja, ka Bībers lielu daļu pagājušā gada pavadījis ciešanās, līdz ārsti diagnosticēja viņam Laima slimību. Fotogrāfijās no pagājušā gada septembra Bībers bija redzams pievienots intravenozās infūzijas sistēmai.

View this post on Instagram

While a lot of people kept saying justin Bieber looks like shit, on meth etc. they failed to realize I've been recently diagnosed with Lyme disease, not only that but had a serious case of chronic mono which affected my, skin, brain function, energy, and overall health. These things will be explained further in a docu series I'm putting on YouTube shortly.. you can learn all that I've been battling and OVERCOMING!! It's been a rough couple years but getting the right treatment that will help treat this so far incurable disease and I will be back and better than ever NO CAP

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Jan 8, 2020 at 12:29pm PST

Tags

Džastins Bībers

Comment Form