Toreiz un tagad: Busulis un viņa mīļotā Inga
Foto: Privātais ahīvs

Mūsdienās tas nav nekas neprasts, ka ļaudis savus tuviniekus, draugus un atbalstītājus īpašos notikumos sveic ar sociālo tīklu starpniecību, un Valentīna dienā sirsnīgu novēlējumu saviem faniem veltījis arī mūziķis Intars Busulis.

14. februārī, kas tiek dēvēta par mīlētāju dienu, Busulis "Instagram" tīklā publiskojis skaistu jaunības dienu foto, kurā viņš pirms daudziem gadiem tapis iemūžināts kopā ar sievu Ingu.

"Kvēls sveiciens mīlētājiem Valentīna dienā! Mīliet un esiet mīlēti!" bildes aprakstā vēstījis Busulis, un foto izpelnījies gan sarkano sirsniņu, gan komentāru birumu.

Atgādinām, ka Busulis ar mīļoto Ingu apprecējās 2001. gadā. Pārim ir četri bērni – divi dēli un divas meitas. Viņu jaunākā atvase pasaulē nāca pērn pavasarī.

View this post on Instagram

Labrītiņ.. ❤️.. Доброе утречко💗 ... Kvēls sveiciens mīlniekiem Valentīna Dienā .. 💋⭐️ .. Mīliet un esiet mīlēti 💔 ... С днём святого Валентина поздравляю вас .. 💕 ... Любите и будьте любимыми .. 💘 ... ar Mīlestību, #intarsValentīns .. 💜 ..c Любовью, #интарсВалентин .. 💓..❣️⏰ ... #ValentīnaDiena #деньСвятогоВалентина #1997 #Valentines #ValentinesDay #Mīlestība #Любовь #intarsbusulis #интарсбусулис #RozāBrilles #РозовыеОчки

A post shared by Intars Busulis (@intarsbusulis) on Feb 14, 2019 at 12:25am PST

Tags

Intars Busulis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form