Aizkulišu foto: Krāšņā TV3 kabarē šova mēģinājums
Foto: DELFI

Jau drīz – 19. augustā – savu 18. dzimšanas dienu svinēs televīzijas kanāls TV3, un par godu pilngadībai sarūpēts īpašs pasākums Jelgavā, kur notiks "Cabaret" šovs.

Jelgavas Olimpiskajā centrā notiekošo jubilejas svinību viesiem būs iespēja baudīt priekšnesumus no pēdējo četru gadu "Cabaret" uzvedumiem, un šonedēļ Rīgā notiek sagatavošanās darbi vērienīgajam notikumam.

Šovā piedalīsies "Cabaret" dīvas Elza (dziedātāja Elza Rozentāle) un Žustīne (Aija Vītoliņa), jaunais un talantīgais Rafaels (dziedātājs Ralfs Eilands), kā arī dejotāju grupa un mūziķi.

Par aktieru un TV3 personību iespējamo iesaistīšanos uzvedumā režisors Viktors Runtulis izsakās visnotaļ noslēpumaini.

"Man gribētos, lai tas būtu pārsteigums! Katrā ziņā, viņi sēdēs ļoti tuvu skatuvei, un tas ir viens solis uz to pusi, ka viņi varētu uzkāpt arī uz skatuves, bet es tiešām to tagad negribētu atklāt," atzinis Runtulis, bet "Delfi Izklaide" piedāvā nelielu fotoieskatu "Cabaret" šova mēģinājumā.

Tags

Aija Vītoliņa Cabaret Ralfs Eilands TV3
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form