Foto: Andris Bulis jaunā pašmāju seriālā tēlo uz mūžu nepatiesi notiesāto
Foto: Publicitātes foto

Šoruden top pirmais nākamās paaudzes televīzijas Go3 oriģinālseriāls "Tunelis", kurā lielāko daļu lomu atveido Latvijā zināmi un populāri aktieri, piemēram, Andris Bulis, Mārtiņš Vilsons, Jānis Jarāns, Ivars Auziņš un citi. Seriāla sižeta līnija attīstījusies no 1994. gada notikumiem Jelgavā, kad no Pārlielupes cietuma izbēga 89 ieslodzītie, to meklēšanā tika iesaistīti vairāki desmiti tūkstoši cilvēku un masveida tvarstīšana turpinājās desmit gadus. Seriāls būs skatāms no šā gada 7. decembra.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirmā Go3 oriģinālseriāla "Tunelis" stāsts norisinās 2004. gadā cietumā, kur veidojas sarežģītas ieslodzīto un viņu uzraugu savstarpējo attiecību drāmas, tiek organizēta masveidīga un mīklaina izbēgšana, paralēli jūtot līdzi galvenā varoņa un cietuma priekšnieka meitas mīlas uzplaukumam un cerībām par jaunu, skaistu dzīvi.

Visa sākums ir brīdis, kad galvenā varoņa Kārļa (Andris Bulis) – priekšzīmīga celtniecības firmas darbu vadītāja, mīloša vīra un tēva – dzīve sagriežas kājām gaisā, jo viņš ar mūža ieslodzījumu tiek nepatiesi notiesāts par savas sievas un mazā dēla slepkavību, ko patiesībā veikuši laupītāji. Nonākot cietumā un esot bez kriminālas pagātnes, viņam nākas izdzīvot, pielāgoties, atrast draugus, nenodot savus principus, vienlaikus mēģinot realizēt atriebes plānus un negaidīti iemīloties Esterē (Anete Berķe).

Andris Bulis atzīst: "Sižets savādā un interesantā veidā sasaucas ar mūsu ikdienu šobrīd, jo mēs daudzi jūtamies kā cietumā, pakļaujoties specifiskajai situācijai visā pasaulē un citiem spēles noteikumiem, kas nav mūsu pašu izvēle. Pielāgojamies un cenšamies saglabāt veselo saprātu, mēģinot ticēt labam risinājumam un skaistai nākotnei par spīti skarbajiem, neskaidrajiem apstākļiem. Bet mēs zinām, ka izbēgšana no tagadnes vai šī nosacītā cietuma nav beigas, tas varbūt ir tikai sākums..."

Oriģinālseriāla "Tunelis" sižetiskais virziens nesaistās tikai ar cietuma vidi. Cita stāsta līnija liek aizdomāties par mīlestības spēku, humānismu un līdzcietību. Jaunā un enerģiskā cietuma priekšnieka meita Estere (Anete Berķe) saņem tēva atļauju pēc Norvēģijas piemēra cietumā izveidot probācijas programmu, lai ieslodzītajiem palīdzētu vieglāk pēc atbrīvošanas integrēties sabiedrībā, kā arī nedegradēties, kamēr atrodas nebrīvē. Cietumnieki rūpējas par pamestiem suņiem, kas pēc tam tiek atdoti adoptēšanai. Kārlis piesakās programmā un satuvinās ar Esteri, abiem savstarpēji palīdzot viens otram, kā arī kopīgi plānojot sarežģīto un slepeno bēgšanu, kas pārtop par masveida izlaušanos.

"Tunelis" aktieru komandā kopā ar Andri Buli un Aneti Berķi ir tādi sabiedrībā iemīļoti aktieri kā Mārtiņš Vilsons, Ivars Auziņš, Jānis Jarāns, Andis Strods, Jurijs Djakonovs, Voldemārs Šoriņš, Anete Saulīte, Kaspars Gods, Artis Drozdovs. Ieva Segliņa, Vitālijs Jakovļevs, Madlēna Valberga. Jana Herbsta un Ivars Kļavinskis.

Skarbo mūsdienu drāmu oriģinālseriālā "Tunelis" veido Latvijas sabiedrībā iemīļotu seriālu "Viņas melo labāk", "Radiņi" un "Nemīlētie" producentu kompānija "Videometra" (producenti Audrius Janušauskas un Rimvidas Martinaitis), kā arī pieredzējušais režisors Raimundas Banionis, solot tikpat aizraujošu sižetu, pārsteidzošus pavērsienus un brīvā laika izklaidi kā līdz šim pieraduši baudīt skatītāji. Scenāriju veidojis Erikas Kundreckas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Jurijs Djakonovs Andris Bulis Ieva Segliņa Ivars Auziņš Ivars Kļavinskis Jānis Jarāns Kaspars Gods Mārtiņš Vilsons Voldemārs Šoriņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form