Klāt ilgi gaidītais brīdis – trešdienas, 11. decembra, vakarā tiks noskaidrota kanāla "STV Pirmā!" veidotā sociālā projekta "Caur ērkšķiem uz..." trešās sezonas uzvarētāja, un lielā notikuma gaidās finālistes piedzīvojušas krāšņas vizuālās pārvērtības.

Atvadas no kemperiem, kuros pavadītas neskaitāmas stundas un mērots tūkstošiem kilometru garš ceļa posms pāri visai Latvijai, apciemojot lielākās pilsētas, tiekoties ar ekspertiem un baudot nebijušas nodarbes, būs emocionālas – līdzīgi kā iebraukšana Rīgā īstā karietē. Tomēr atpūtai nebūs laika –galvaspilsētā meitenes jau gaidīs skaistumkopšanas ekspertes, lai pārvērstu fināla trijotni par vizuāli spilgtām dāmām.

Tiesa, kā atklāj šova veidotāji, pārvērtību process būs gana liels izaicinājums, jo ne visas dāmas būs gatavas ļauties speciālistu plāniem un kardināli mainīt savu ārieni. Īpaši grūti no saviem garajiem matiem būs šķirties "mazajai" Lailai, bet šoku par jauno blondo matu krāsu neslēps otra Laila. Turpretim Olga no sirds izbaudīs pārvērtību procesu un priecāsies par košo griezumu.

Nobirs ne viena vien asara un matu šķipsna, bet rezultāts būs pārsteidzošs. Pēc pārvērtībām finālistes dosies uz fotosesiju, kur profesionālas fotogrāfes vadībā iejutīsies īstu dīvu ādā – baudīs prožektoru gaismas, zibspuldzes zibšņus un modernu apģērbu.

Arī fināla dienā dāmas tiks daiļi sapucētas, lai grezni ģērbtas dotos uz ilgi gaidīto ceremoniju. Tajā, lai palīdzētu izvēlēties trešās sezonas uzvarētāju, būs ieradušās visas "Ērkšķu" meitenes. Līdz finālam nokļuvušas trīs dzīvē daudz pieredzējušas censones – pašpārliecinātā, tomēr emocionāli trauslā Laila no Valmieras, "mazā" Laila, kura projekta laikā pārējām atklājusi kādu baisu pagātnes notikumu, kā arī košā un tetovētā Olga, kura sapņo par alternatīvās modeles karjeru.

Tags

Šovs Caur ērkšķiem uz...

Comment Form