Latvijā tapis 'jūtūberu', influenceru un populāru ļaužu erudīcijas šovs
Foto: Lauris Vīksne

Eksperimentālā satura platformā "16+" šonedēļ publicēta jauna šova "Interneta akadēmija" pirmā sērija. Šovā influenceri, "jūtūberi" un citi populāri cilvēki sacenšas atjautībā un zināšanās par dažādām mūsdienu cilvēkam kritiski nepieciešamām prasmēm – sākot no sapiņķerētu austiņu iztaisnošanas, beidzot ar viltus ziņu atpazīšanu.

Šovu vada jaunais aktieris Kārlis Arnolds Avots, bet viņam palīgā nāk spēles sekretārs Rojs Rodžers. Katrā spēlē piedalās divas komandas ar nemainīgām kapteinēm. Vienai komandai tā ir Kristiāna Grāmatiņa, kura plašākai publikai zināma kā Roja Rodžera pāriniece podkāstā "Vai viegli būt?", savukārt otru komandu vada populārā "jūtūbere" Beāte Bērziņa (@betabeidz).

Pirmajā epizodē komandu kapteinēm piepulcējās Latvijas "YouTube" vidē labi zināmas personības. Kristiānas komandā spēlēja daudzsološais Edgars Fresh, kura interešu lokā ir videi draudzīga dzīve, un Laura Ķīse jeb Laurlācis. Savukārt Betas komandā sacentās temperamentīgais brazīlis Felipe Gabriels un Amanda Doroteja.

Pirmajā epizodē noskaidrosim, kurš no dalībniekiem "Instagram" pavada trīs stundas un 40 minūtes dienā, kurš "Spotify" meklējis Akon dziesmu "Smack That", vai "jūtūberi" zina, kurš šobrīd ir veselības ministrs, un vai laimes rats var izglābt situāciju komandai, kurai nav tik ļoti veicies pārbaudījumos.

No visiem dalībniekiem lielāko pārsteigumu spēles laikā piedzīvoja Laurlācis, kura atzina, ka ir ļoti jāpārdomā, ko publicēt internetā, jo pagātnes saturs var parādīties visnegaidītākajos brīžos – tostarp šajā spēlē.

"16+" "YouTube" kanāls ir Latvijas Televīzijas (LTV) radīta eksperimentālā satura platforma auditorijai, kas tradicionālu televīzijas saturu vairs nepatērē. Jaunāko informāciju par "16+" saturu iespējams meklēt "16+" "YouTube" kanālā (LTV_16plus), "Instagram" (@ltv_16plus) un "Facebook" (@LTV16plus) kontos.

Source

DELFI Izklaide

Tags

LTV
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form