LNT '900 sekundes' līksmi atvadās no skatītājiem
Foto: Kadrs no video

Piektdienas, 13. decembra, rītā kanāla LNT ēterā tika aizvadīts pēdējais raidījuma "900 sekundes" izlaidums, un atvadas no skatītājiem izvērtās visnotaļ lustīgas un muzikālas.

Raidījuma vadītāji Tālis Eipurs un Kristīne Garklāva pie sevis studijā uzņēma vairākus īpašus viesus. Īpašu "atvadu retrītu" LNT skatītājiem bija sagatavojusi tautā iemīļotā muzikālā apvienība "Mazais princis".

Tāpat arī studijā ciemojās šova "X Faktors" trešās sezonas žūrijas pārstāvji Aija Auškāpa, Marats Ogļezņevs, Reinis Sējāns un Intars Busulis, kā arī raidījuma vadītājs Markus Riva.

"No sirds sakām paldies ikvienam, kurš visus šos 15 gadus ir bijis kopā ar mums kaut uz brīdi! Tiekamies nākamgad, 6. janvārī, kā ierasts, pulksten 6 kanālā TV3, kur turpmāk katru darba dienas rītu tevi uzrunās "900 sekunžu" komanda!" vēstīts kanāla sociālajos tīklos.

Arī raidījuma montāžas režisors Harijs Arājs bija sarūpējis īpašu sveicienu – dažādu aizkadru un kuriozu apkopojumu.

View this post on Instagram

"Katras atvadas ir jauns sākums!" 🙌⠀ ⠀ Ar īpašu atvadu retrītu LNT skatītājiem šorīt pie mums viesojās muzikālās apvienības @mazaisprincis mūziķi, kuriem pievienojās arī šova @xfaktorslatvija vadītājs Markus Riva (@markusriva) un žūrijas pārstāvji - Intars Busulis (@intarsbusulis), Marats Ogļezņevs (@maratsmusiqq) un Reinis Sējāns (@reinissejans)! 🤩⠀ ⠀ ⠀ ⠀⠀ • • • ⠀⠀ #lnt #lntlatvija #900sekundes #mazaisprincis #xfaktors #xfaktorslatvija

A post shared by LNT (@lnt_latvia) on Dec 13, 2019 at 3:27am PST

Tags

Aija Auškāpa Intars Busulis LNT Marats Ogļezņevs Markus Riva Reinis Sējāns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form