Slavenību TV realitātes šovā Magonei un Šomasei pievienojas Samanta Tīna
Foto: Privātais arhīvs

Pašmāju dziedātāja Samanta Tīna turpmāk būs viena no šova varonēm kanāla "STV Pirmā!" veidotajā realitāte šovā "Slavenības. Bez filtra".

Šovā jau piedalās pašmāju slavenākā "drag queen" Amuna Davis, kā arī dziedātāja Liene Šomase un rūdītā šovu zvaigzne Magone Šutoviene ar ģimeni.

Raibajai kompānijai nu piepulcēsies arī Samanta Tīna, un skatītāji varēs sekot līdzi viņas dzīves aizkulisēm, portālu "Delfi" informēja "Slavenības. Bez filtra" radošā komanda.

Skatītāji varēs iepazīt pavisam citu Samantu Tīnu un dzīvot līdzi gan viņas ikdienai, gan profesionālajām gaitām.

Kameras sekos līdzi viņas attiecībām ar pašiem tuvākajiem, būs klāt jaunajos radošajos izaicinājumos, kā arī grūtākajos brīžos, kas parasti paliek aiz kadra aizskatuvē.

Kā Samanta sadzīvo ar popularitāti? Cik spraiga ir viņas ikdiena un kas patiesībā slēpjas zem allaž smaidīgās, spilgtās un koķetās ārienes?

"Slavenības. Bez filtra" sērijas atklās, kā dziedātāja iekārtojusies uz dzīvi Lietuvā un spēj spilgti darboties kaimiņvalstu šovbiznesā, vienlaikus, gūstot arvien lielākus panākumus arī mājās.

Tags

Samanta Tīna
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form