Zināmi 'Lauku sētas' finālisti – divas dāmas un trīs brašuļi
Foto: Publicitātes foto

TV3 šovā "Lauku Sēta" ir noslēgusies desmitā darbu nedēļa, noskaidrojot finālistu piecinieku, kas sacentīsies sīvā un pat skarbā cīņā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Finālspēlēs startē divas dāmas - sportiskā grāmatvede Evita, atraktīvā pilsētniece Evija, un trīs braši puiši - ugunsdzēsēji Normunds un Aigars un strādīgais lauku puisis Salvis, kuram dalība šovā bija bērnības sapnis.

"Lauku sētā" jauna darba nedēļa nesa gan jaunas intrigas, gan saspringumu - pēdējā darbu nedēļa iesākās ar konkurences pilnu sajūtu.

Darbu sadalē katram dalībniekam bija iespēja izvēlēties savu objektu, veidojot saimnieces "Mīlestības kalniņu" un šonedēļ īpaši tika vērtēts dalībnieku individuālais darbs un centība.

Normunds izvēlējās smagāko no darbiem - kalna iekārtošanu ar laukakmeņiem, Evita ķērās klāt ravēšanai un puķu dobju uzlabošanai, Aigars plānoja izveidot tiltiņu, Jānis uzņemās nostiprināt dīķa malu, bet Salvis - uzbūvēt jaunas kāpnītes peldvietai.

Saprotot, ka šī ir izšķirošā nedēļa, pirms tiek noskaidrots, kuri dalībnieki nokļūs finālspēlēs, katrs rāvās kā vien māk.

It sevišķi Jānis bija nobažījies par savu vietu finālā, tāpēc dīķa malas nostiprināšanu uztvēra ļoti nopietni - neskatoties uz citu dalībnieku kritiku, viņš dīķa malu stiprināja betonējot un izskalotās smilts alas aizpildīšanai izmantoja 6 maisus cementa!

Lai arī puisis rāvās visu nakti un apjomīgo darbu pabeidza laicīgi, saimniece par tādu izšķērdību nebija priecīga.

Kritiku izpelnījās arī Evija, kura neskatoties uz to, ka dalībnieku skaits ir mazs, lielāko daļu laika pavadīja virtuvē, un darbos tikpat kā nebija manīta...

Nedēļas vidū - lai kompensētu to, ka visu laiku pavadījusi virtuvē, Evija kalna galā pasniedza brokastis ar lāpām un svecēm izrotājot atpūtas vietu. Pārējie vien iesmēja, ka tas nu gan bijis grūts darbs - nolikt kalna galā sveces un lāpas un klusībā dalībnieki pat cerēja, ka šajā nedēļā šovu pamest vajadzētu tieši Evijai vai Jānim.

Nedēļas nobeigumā saimniece uzdeva dalībniekiem jaunu darbu - novākt ķiplokus. Karstā vasaras saule sakarsējusi dalībnieku prātus un uz lauka bija vērojami patiesi neticami skati.

Normunds un Aigars sarīkoja sumo cīņas, kas iesākas kā joks, bet beigās abi konkurenti vairs spēku nežēloja un katrs centās pierādīt, ka ir stiprāks par otru. Salvis tikmēr pēdējo darba nedēļu pavadīja koķetējot ar abām dāmām - izbaudot laisku dubļu spa un aplaimojot abas meitenes ar bučām.

Tikmēr Jāņa prātā bija tikai uzvara - viņš neskatās ne pa labi, ne pa kreisi un sprintera tempos vāc ķiplokus. Visiem bija skaidrs – Jānis gribēja būt šīs nedēļas čaklākais. Šāda attieksme pārējiem šķita smieklīga, daži dalībnieki ir sazvērējušies un nozaga no Jāņa milzīgās ķiploku kaudzes prāvu daļu ražas.

Kad jānovērtē rezultāts, izrādās,Jānis nebūt nav līderos. Par ķiploku vākšanas līderiem kļuva Aigars un Normunds. Naktī pirms izšķirošās izbalsošanas, Jānis Rāzna sasauca dalībniekus pagalmā pie ugunskura un pasniedza dalībniekiem gan sliņķa, gan čaklā rulli. Jānis lūdza dalībniekiem sniegt savu rekomendāciju - kuru dalībnieku viņi paši izvirza kā čaklāko, bet kuru kā slinkāko.

Pēc karstām diskusijām, dalībnieki lēma, ka čaklākais šonedēļ ir bijis Normunds, bet slinkākā Evija.

Evija prognozēja, ka varētu sēdēt uz izbalsoto sola, tādēļ pārējiem dalībniekiem lūdza balsot par Jāni. Meitene ir nolēma izmēģināt savus spēkus un izsviest no spēles spēcīgo konkurentu.

Evijas prognoze piepildījās, un izbalsošanā abi cīnījās amizantā ķiploku ripināšanas uzdevumā. Rezultāts bija ļoti līdzīgs un līdz pat pēdējam mirklim nebija skaidrs, kuram spainī sakrituši vairāk ķiploki.

Saskaitot rezultātu – ar dažu ķiploku pārsvaru uzvarējusi ir Evija. Jānis, kuram svarīgākais uzdevums šovā, bija nokļūt finālā, ar rūgtuma sajūtu pameta spēli.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form