Arī Latvijā demonstrēs HBO seriālu 'Pūķa nams' 

Kinolente.lv

Kinolente.lv

Gandrīz 200 gadus pirms Dinerīsas dzimšanas Tārgārjeni bija viena no varenākajām Vesterosas dzimtām, kas pakļāva pūķus un citus karaļu namus cīņā par Dzelzs troni. Sekojot seriāla "Troņu spēle" pārsteidzošajiem panākumiem, HBO laiž klajā jaunu pēc rakstnieka Džordža R. R. Mārtina fantāzijas grāmatu sērijas "Dziesma par ledu un uguni" motīviem tapušu seriālu "Pūķa nams" ("House of the Dragon"). Pirmizrādi seriāla pirmā epizode piedzīvos 22. augustā LMT Viedtelevīzijā. Seriāls būs pieejams teju vienlaicīgi ar pasaules pirmizrādi, turklāt jau ar tulkojumu latviešu valodā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Seriāls "Pūķa nams" ir viens no gaidītākajiem 2022. gada HBO seriāliem. Tas veidots kā priekšstāsts HBO grāvējam "Troņu spēle", kura pēdējo sēriju HBO kanālos noskatījās vairāk nekā 13 miljoni cilvēku un kopējais skatītāju skaits astoņās sezonās pārsniedza 44 miljonus cilvēku 173 valstīs. Esmu pārliecināta, ka arī jaunais seriāls "Pūķa nams" būs patiešām vērienīgs un aizraujošs izklaides produkts gan no stāsta, gan vizuālās realizācijas viedokļa, un uzrunās ne tikai fantāzijas žanra cienītājus, bet arī plašāku publiku " norāda LMT Viedtelevīzijas satura vadītāja Anna Rozenvalde.

Seriāla "Pūķa nams" pirmajā sezonā paredzētas desmit epizodes. Filmēšana tika uzsākta 2021. gada pavasarī, lielākā daļa ainu uzņemtas Lielbritānijā, arī seriāla galvenajās lomās lielākoties redzami britu aktieri, tostarp britu neatkarīgā kino zvaigzne Padijs Konsidīns, kurš saņēmis neskaitāmas balvas gan kā aktieris, gan režisors, Mets Smits, kuru skatītāji iepazinuši seriālos "Dakteris Kas" un "Kronis", Olīvija Koka, kas guva īpašu atzinību par lomu filma "Spēle sākas" un velsietis Rīss Īvans, kura otrā plāna lomas bijušas visplašākajā spektrā, sākot no romantiskās drāmas "Notinghila" līdz burvju pasaules dīvainim Harija Potera sāgā un radioaktīvai ķirzakai Zirnekļcilvēka franšīzē.


LMT Viedtelevīzijā var noskatīties arī seriāla "Troņu spēles" visas astoņas sezonas, kas ir gan titrētas, gan ieskaņotas latviešu valodā.

Tags

#Lielbritānijā #Kino #LMT #Troņu spēle
Raksta titulbilde: Publicitātes attēli
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form