Dokumentālā filma atklāj ekskluzīvus faktus par karalienes Elizabetes II dzīvi 

Kinolente.lv

Kinolente.lv

Karaliene Elizabete II bija mūsdienu Lielbritānijas stūrakmens un valdošais monarhs septiņas desmitgades. Viņas ilgo kalpošanas laiku vislabāk raksturo Elizabetes nelaužamā apņemšanās pildīt pienākumu un kalpot tronim, tomēr Elizabetes nākšana pie varas bija negaidīta un neplānota. Tagad "Discovery+" dokumentālā filma "Elizabete II. Negaidītā karaliene" atklāj iepriekš nezināmus faktus un unikālas atziņas par karalienes valdīšanu, kā arī piedāvā unikālu ieskatu Lielbritānijas karaļnama vēsturē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Elizabete nāca pasaulē laikā, kad Lielbritānija bija lielu politisko izaicinājumu priekšā, taču, neskatoties uz to, visa pasaule svinēja jaunas karaļnama atvases piedzimšanu, un viņas bērnība bija laimīga. Tomēr Elizabete nekad netika uzskatīta par potenciālu troņmantinieci – tronim bija jānonāk pie Velsas prinča, kurš vēlāk kļuva par Vindzoras hercogu. Viņš no troņa atteicās, atstājot Elizabeti bez izvēles. Šis notikums kļuvis par nozīmīgu pārmaiņu punktu Lielbritānijas vēsturē.

"Elizabete II. Negaidītā karaliene" pēta Viņas Majestātes valdīšanas laiku, tostarp traģiskākos brīžus tajā – princeses Diānas, karalienes Elizabetes II mātes un mīļotās māsas nāvi.

Dokumentālā filma stāsta arī par mīlestību starp princi Filipu un karalieni, viņu pirmo tikšanos un kopā pavadīto mūžu. Filipa nestabilā finansiālā situācija, miglainā ģimenes vēsture un fakts, ka viņš ir dzimis ārzemēs, radīja lielas problēmas augstākajās aprindās, kur paražām bija izšķiroša nozīme, tomēr par spīti visam pasaule kļuva par liecinieku vienam no iespaidīgākajiem un sirsnīgākajiem mīlas stāstiem mūsdienu vēsturē.

Nosvērta, uzcītīga un apzinīga – tā karalieni Elizabeti II raksturo vēstures eksperti. Viņai pienākums bija svarīgāks par visu pārējo – gan ģimeni, gan personīgo dzīvi, gan pašas bērniem. Neraugoties uz to, ka viņa nebija gatava kļūt par karalieni, viņa tiek uzskatīta par vienu no mīlētākajām līderēm. Viņas spēja nolikt pienākumu pret troni un sabiedrību pirmajā vietā, atsakoties no saviem personīgajiem uzskatiem un vērtībām kā mātei un sievietei, tiek apbrīnota visā pasaulē.

No viņas lielās intereses par modes tendencēm līdz mīlestībai pret visām dzīvajām būtnēm, dokumentālā filma "Elizabete II. Negaidītā karaliene" sniedz ekskluzīvu ieskatu Elizabetes nākšanā pie varas, valdīšanas laika problēmās, laulībā un viņas nelaužamajā ticībā valstij un tronim.

"Elizabete II. Negaidītā karaliene" skatāma straumēšanas platformā "Discovery+" televīzijā "Go3".

Tags

#Elizabete II #Kino #Lielbritānija #Velsa
Raksta titulbilde: Publicitātes foto
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form