Dokumentālajā filmā šķetina jaunas detaļas par repa grandu Bigija un Tupaka slepkavībām 

Kinolente.lv

Kinolente.lv

Pirms 25 gadiem tikai ar dažu mēnešu starpību divi no repa pasaules slavenākajiem mūziķiem nomira līdzīgā veidā, un abu nāves joprojām ir noslēpumu pilnas. Sabiedrību turpina šķelt jautājumi par to, kurš bija slepkava un kāpēc lietas joprojām nav atklātas. Tagad, izmantojot ekskluzīvas intervijas un iesaistīto pušu liecības, "Discovery+" dokumentālā filma trīs daļās "Kurš nogalināja Biggie un Tupac?" cenšas rast atbildes lietā, kas šokēja un satricināja mūzikas pasauli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tupaks un Bigijs bija ietekmīgākie un slavenākie repa mākslinieki līdz brīdim, kad abus negaidīti noslepkavoja. Karjeras sākumā mūziķi bija tuvi draugi, bet nepamatotas apsūdzības un strīdi abus sanaidoja. Pēcāk sekoja mūziķus pārstāvošo ierakstu kompāniju ķildas un dziesmas, kurās abi mākslinieki nomelnoja viens otru. Mūzikas milžu karš pēkšņi aprāvās, kad tika nošauts Tupaks, bet sešus mēnešus vēlāk – arī Bigijs. Abi mira ļoti līdzīgā veidā, tāpēc daļa sabiedrības joprojām uzskata, ka pie traģiskajiem notikumiem ir vainīgas abu mūziķu ierakstu kompānijas, kuras centās atbrīvoties no konkurences. Citi domā, ka iesaistītas bija ielu bandas, korumpēta policija un greizsirdība, tomēr patiesība par to, kas īsti notika, nav zināma.

Viņi bija karaļi mūzikas pasaulē – Austrumkrasta reperis Bigijs un Rietumkrasta reperis Tupaks – abi melnādaini mākslinieki, kuriem ceļš uz slavu nāca smagi un aprāvās pārāk ātri. Dokumentālā filma "Kurš nogalināja Biggie un Tupac?" atklāj jaunus un līdz šim nezināmus faktus par liktenīgajām naktīm, kad mūziķi tika nošauti. Filmā tiek pieaicināti liecinieki, un abu lietu izmeklētāji atklāj ļoti atšķirīgas versijas par to, kas, viņuprāt, noticis starp skandalozajiem mūziķiem. Dokumentālā filmu sērija sniedz unikālu ieskatu vienā no skaļākajām neatrisinātajām lietām mūsdienu Amerikas vēsturē.

"Kurš nogalināja Biggie un Tupac?" meklē atbildes uz jautājumiem par to, vai abas slepkavības bija saistītas, vai apšaudes bija ierakstu kompāniju plānotas un koordinētas, vai arī mūziķu nāves bija nelaimes gadījumi un tās savstarpēji nav saistītas. Izmantojot draugu, ģimenes, kolēģu liecības un ekspertu viedokļus, tiek atklāta cita versija par bēdīgi slavenajām slepkavības lietām, repa karaļu nāvi un viņu milzīgo mantojumu.

"Kurš nogalināja Biggie un Tupac?" skatāma straumēšanas platformā "Discovery+" televīzijā "Go3".

Tags

#Karjera #Kino #Mūzika
Raksta titulbilde: Publicitātes foto
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form