Gaidot 'Zelta globusu', tiešsaistē iespējams noskatīties divas filmas – balvu pretendentes 

Kinolente.lv

Kinolente.lv

Kamēr Amerikas prominences gatavojas ceremonijai un balvām, "Zelta globuss" izvirzītie kinematogrāfi gatavo situācijai atbilstošas pateicības runas. Savukārt skatītājiem Latvijā divas nedēļas nogales būs iespēja noskatīties filmas, kuras, iespējams, svinīgajā ceremonijā saņems virtuālus aplausus par uzvaru savā kategorijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Golden Globe Weekend" laikā, divas nedēļas nogales (26.02.– 28.02. un 05.03. – 07.03) "Splendid Palace" piedāvā noskatīties īpašos seansus divām "Zelta globusam" nominētām filmām, kas šogad izpelnījušās daudz uzslavu no profesionāļiem, kritiķiem, kā arī festivālu skatēs guvušas publikas atsaucību.

  • Tomasa Vinterberga flma "Vēl pa mēriņam" ("Another Round")

  • Floriana Zellera dramēdija "Tēvs" ("The Father")

60 gadus ilgajā kino karjerā jau sesto reizi aktieris Sers Entonijs Hopkins (Anthony Hopkins) izvirzīts presitžajai balvai, šoreiz par galveno lomu dramēdijā "Tēvs" ("The Father").

Tas ir skaudrs stāsts, ko caurvij humors par pašcieņas pilnu novecošanu. Filma "Tēvs" ir franču dramaturga un scenārista Floriana Zellera (Florian Zeller) debija kino režijā. Filmas pamatā ir tāda paša nosaukuma Floriana Zellera luga, kas uz teātru skatuvēm iestudēta daudzviet pasaulē, tostarp Latvijā. Filma izvirzīta Zelta globusam kā gada labākā filma, labākais scenārijs un nominācijai par otrā plāna aktrises darbu izvirzīta aktrise Olīvija Kolmane (Olivia Colman).

Ļoti lielas izredzes savu trešo "Zelta globusu" saņemt kategorijā labākā ārzemju filmu ir dāņu režisoram Tomasam Vinterbergam (Thomas Vinterberg) par filmu "Vēl pa mēriņam", kurš iepriekš bijis nominēts šai balvai jau divas reizes par savām filmām " Svinības" ("Festen") un "Medības" ("Hunt"). Tomasa Vinterberga filma "Vēl pa mēriņam" šogad jau saņēmusi balvu birumu Eiropas Kino akadēmijas ceremonijā, pagājušā gada rudenī tikusi godināta kā 2020. gada labākā filma, par gada aktieri pasludinot Madu Mikelsenu (Mad Mikkelsen). Skumjā komēdija par četriem draugiem, kuri eksperimentē ar alkohola daudzumu asinīs un tam atbilstošu laimes izjūtu… Filma saņēmusi jau 32 dažādus starptautiskus apbalvojumus un šogad tai prognozē arī Amerikas kinoakadēmijas "Oskaru".

"Zelta globuss" laureāti tiks paziņoti 28. februārī.

Sīkāk par filmām un biļešu cenām lasi šeit.

Tags

#Kino #Splendid Palace #Zelta globuss
Raksta titulbilde: Publicitātes foto
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form