Novembrī 'Kino Bize' bērnu rīti – tiešsaistē ar 'Slepenkaķi' un spiegu radošo darbnīcu 

Kinolente.lv

Kinolente.lv

Arī šoruden mājsēdes laikā "Bērnu rīti" pārceļas tiešsaistē, turpinot bērniem piedāvāt neaizmirstamu kino pieredzi. Lūk, no 5. līdz 14. novembrim "Mājas kino" tiks izrādīta animācijas filma "Slepenkaķis" (2019), un līdzās filmai "Kino Bizes" komanda aicina bērnus uz attālinātu radošo darbnīcu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tiešsaistes seanss sniedz iespēju katrai ģimenei pievienoties pasākumam sev izdevīgā laikā un vietā jebkur visā Latvijas teritorijā.

Proti, dalībniekiem uz tuvāko pakomātu tiks atsūtīti materiāli un video pamācība, kas ļaus pašiem iejusties spiegu lomā un iemācīties slepenu spiegu sazināšanās veidu. Tieši tik vienkārši!

Runcis Spiegs Vladimirs un hakeru žurka Hektors ir divi slepenie aģenti, kuri dodas šķietami neiespējamā misijā, lai atgūtu visslepenāko vielu, ko nozaguši nezināmi iebrucēji. Filmu veidojusi tā pati animatoru komanda, kas strādājusi pie tādām iemīļotām animācijas filmām kā "Nejaukais es" (2010) un "Mīluļu slepenā dzīve" (2016).

Pieteikšanās filmai un darbnīcai ir atvērta līdz 2. novembrim, rakstot uz kino@kinobize.lv.

Filma tiks izrādīta latviešu valodā. Latviešu valodā lomas ierunājuši Gints Andžāns, Gundars Silakaktiņš, Jānis Kirmuška, Armands Berģis, Baiba Renerte, Zane Aļļēna un citi.

Bet līdz tam, lūk, vari ieskatīties filmas treilerī!

Tags

#Animācijas filmas #Kino #Kino Bize
Raksta titulbilde: Publicitātes attēli
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form