'Zāģa' franšīzes jaunpiedevums – ko gaidīt no filmas 'Spiral' 

Kinolente.lv

Kinolente.lv

14. maijā uz ekrāniem, kur kinoteātru durvis būs atvērtas, nonāks "Lionsgate" asa sižeta detektīvfilmas un šausmu kinolentes mikslis ar nosaukumu "Spiral: From the Book of Saw". Šī būs viena no pirmajām filmām, ar kuru, mazinoties ierobežojumiem, tiks testēta cilvēku interese un kinolenšu izredzes gūt peļņu, vēsta portāls "Deadline".

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Daudzas filmu studijas piesardzības nolūkos potenciālos grāvējus tomēr pārcēlušas uz gada otro pusi. Kas attiecas uz "Zāģa" ("Saw") franšīzi, zem kuras ierakstās arī "Spiral: From the Book of Saw", iepriekšējo astoņu filmu kopējie ieņēmumi pārsnieguši vairāk nekā 982 miljonu ASV dolāru atzīmi.

Darena Linna Bousmena jaunās filmas notikumi risinās ap Krisa Roka atveidoto detektīvu Banksu, kurš strādā sava tēva, policijas veterāna ēnā (Semjuels Lī Džeksons). Kopā ar "jaunizcepto" kolēģi, kura ādā iejūtas Makss Mingela, Benks uzņemas vadīt vienu šaušalīgu slepkavību izmeklēšanu, kas atgādina jau kaut ko pagātnē pieredzētu. Ņemot vērā, ka Roku esam pieraduši redzēt nedaudz citā – komisko varoņu ampluā, šis varētu būt interesants mēģinājums sevi parādīt "nopietno lomu" lauciņā.

Noskatoties jauno, divu minūšu garo treileri, var rasties sajūta, ka esi atmests atpakaļ laikā. Tajā jo īpaši tiek izceltas biedējošās prāta spēle un spīdzināšanas paņēmieni, kas franšīzi padarīja tik populāru. Jāatzīmē gan, ka publicētie videorullīši vedina domāt – diezgan pamatīgi atgriezīsimies pie psiholoģiskajām franšīzes saknēm, kuras pēdējās filmās aizstāja bezierunu vardarbība un asiņu līšana.

Tags

#Kino #Šausmu filmas
Raksta titulbilde: Vida Press
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form