Kura uzvarēs? Astoņas labākās kinolentes, kas cīnās par 'Oskaru' 

(13)
Kinolente.lv

Kinolente.lv

Kas ilgi nāk, tas labi nāk – šis teiciens lieliski piemērots Amerikas Kinoakadēmijas balvas "Oskars" ceremonijai, kas šogad norisināsies vien 25. aprīlī. Tad arī uzzināsim, kuri aktieri un radošās komandas savā plauktā novietos pirmo vai kārtējo statueti, taču vislielāko interesi allaž piesaista tieši galvenā – "Labākās filmas" – kategorija, kuras kroni savā galvā cer uzlikt astoņas kinolentes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šī gada nomināciju saraksts ir viens no daudzveidīgākajiem Kinoakadēmijas balvas vēsturē. Lai gan 2020. gads Holivudai un pasaules filmu industrijai bija ļoti sarežģīts un izaicinājumiem pilns, šis notikums parāda, ka tik drūmi viss nemaz nebija – arī 2020. gadā uz lielajiem ekrāniem (ja starpposmā paspēja) vai straumēšanas platformās nonāca daudz labu filmu, kuras šādā veidā tiek novērtētas. Šis gads arī ieies vēsturē ar faktu, ka par labākā režisora godu pirmo reizi cīnās divas sievietes.

Pieminēšanas vērts ir fakts, ka "Labākā aktiera" kategorijā balvas nominantu sarakstā iekļauts Čedviks Bousmens, kuru 2020. gada augustā pāragri pavadījām mūžībā. Viņš balvai nominēts par lomu muzikālajā "Ma Rainey's Black Bottom", bet viņa ekrāna partnere Viola Deivisa ir viena no pretendentēm uz šī gada "Labākās aktrises" godu.

Nonākt nominantu sarakstā daudziem aktieriem un filmu veidotājiem ir sapņa piepildījums. Daži neiztika bez prieka asarām, kas ilgstoši nerimušas. Kā uz nomināciju izziņošanu reaģējuši pretendenti, uzzini šajā rakstā.

Bet turpinājumā pastāstīsim nedaudz vairāk par astoņām labākajām filmām, kuras cīnās par pašas labākās titulu!

Tags

#Ārons Sorkins #Saša Barons Koens #Kino #Oskara balva
Raksta titulbilde: Vida Press
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form