Skatītāju mīlētas, bet kritiķu nozākātas – 10 uzmanību piesaistošas filmas 

(1)
Kinolente.lv

Kinolente.lv

Izvēloties vakara vai brīvdienu izklaidi filmu formātā, bieži vien paļaujamies uz apkārtējo ieteikumiem un viedokļiem, tostarp – kritiķu vērtējumiem. Jāteic gan, ka profesionāļu viedoklis ne vienmēr sakrīt ar skatītāju. Katrs vērtējums ir subjektīvs, kas lielā mērā atkarīgs no tā, ko no konkrētās kinolentes sagaidām. Šeit vietā teiciens – vienam patīk māte, citam meita, bet trešajam – kleita.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šoreiz, balstoties filmu un seriālu novērtēšanas platformas "Rotten Tomatoes" atsauksmēs, tuvāk aplūkosim vairākas filmas, kuras kritiķu vērtējumā netika ierindotas labāko augšgalā, taču saņēma skatītāju atbalstu, kā arī ar paprāvām summām papildināja to ieņēmumu ailītes.

Step Up

2006. gada filma ar Čenningu Tatumu un Džennu Devanu galvenajās lomā stāsta par jauniešiem, kuri viens otru atrod caur deju. Lai gan abu sociālie slāņi ne tuvu viens otram blakus nestāv, likteņa pagriezieni abus saved kopā un liek vienam no otra daudz mācīties – gan uz deju grīdas, gan arī ārpus tās. Kritiķiem gan šķita, ka ar deju nesaistītie notikumi ir pārāk paredzami, sniedzot visnotaļ bālu vērtējumu.

Skatītājiem, šķiet, par to liela bēda nebija, un noteikti par sliktu nenāca fakts, ka galvenajai lomai izvēlēts dāmu mīlulis un uzteicamais dejotājs Tatums. Ātri vien filma kļuva par hitu, pēcāk līdzīgā mērcē piedāvājot vēl četrus turpinājumus.

Jāpiebilst, ka filmas laikā radītā jūtu ķīmija tomēr bija gana spēcīga un patiesa, lai pāris izveidotu attiecības arī pēc filmēšanas beigām. Abi bija precējušies deviņus gadus, savā pulciņā ieaicinot arī meitu Everliju, taču 2018. gadā Tatuma un Devanas laulība tika oficiāli šķirta, raksta "Cosmopolitain".

Tags

#Keira Naitlija #Keita Vinsleta #Kino #Netflix #Vils Smits
Raksta titulbilde: Vida Press
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form