Smieklu deva: populāro seriālu aktieru neveiksmīgās ainas, kas palikušas aiz kadra 

Kinolente.lv

Kinolente.lv

Zinātnieki apstiprina, ka smiekli patiesi pagarina mūžu un uzlabo dzīves kvalitāti, savukārt ikdienā nepieciešamo smieklu devu daudziem cilvēkiem var nodrošināt arī iemīļoto seriālu varoņi, vēsta kanāli "FOX" un "Fox Life".

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

2015. gadā "Psychosomatic Medicine" žurnālā zinātnieki publicēja Norvēģijā veiktu apjomīgu pētījumu, kurā piedalījās 53 556 dalībnieki. 15 gadu laikā ievāktie dati vēlreiz apliecināja to, ka cilvēki ar labu humora izjūtu dzīvo ilgāk nekā tie, kas pret dzīvi izturas pārāk nopietni. Īpaši izteikti šo atšķirību novēroja to pētījuma dalībnieku vidū, kas cīnījās ar onkoloģiskajām saslimšanām.

Neizdevušies kadri kā jauns izklaides veids

Seriālu aktieriem ikdienā nepieciešams iegaumēt liela apjoma tekstus. Stresa apstākļos filmēšanas laukumā katram gadījies aizmirst kādu teikumu vai pēkšņi bijis grūti izrunāt kādu vārdu. Smieklu devu seriālu uzņemšanas laikā var nodrošināt arī, piemēram, nelaikā nokritis rekvizīts vai nedienas ar apģērbu. Kā aktieri paši atzīst, visgrūtāk ir noturēties no scenārijā neparedzētiem smiekliem brīžos, kad jāstrādā ar bērniem vai dzīvniekiem. Iespējams, tas tādēļ, ka viņi bieži uzvedas ne tā, kā no viņiem sagaidāms.

Šādus kadrus seriālu un filmu skatītāji var redzēt gan noslēguma titros, gan atsevišķās video izlasēs. Neizdevušos kadrus jeb blūperus ("bloopers") skatītāji iecienījuši jau no 20. gadsimta vidus, kad tie kļuva par papildu izklaides elementu.

Viens no pirmajiem zināmajiem šāda veida misēkļiem tiek piedēvēts 1930. gadu radiodiktoram Harijam fon Zellam. Tieši viņš radioieraksta ievadā pārteicās un nosauca toreizējo ASV prezidentu Herbertu Hūveru par Hūbertu Hīveru un ar to iegāja vēsturē.

"Kāsla metode": jautrība sita augstu vilni


Atšķirībā no citiem līdzīgiem seriāliem, kur policijai palīdz konsultants no ārpuses, "Kāsla metode" galvenā pazīme ir detektīvseriāla sajaukums ar galveno varoņu romantiskajām attiecībām, gaumīgu humoru un pastāvīgām atsaucēm uz populāras kultūras parādībām. Seriāla varoņi nodrošinājuši skatītājiem krietnu smieklu devu astoņu gadu garumā.

Jautrākie momenti redzami šajā video!

Par to, kā jautrība sita augstu vilni arī ārpus kadra, var pārliecināties, noskatoties smieklīgākos fragmentus, kas netika iekļauti sēriju gala versijā.

"Grejas anatomija": arī ārsti smejas

Viens no pasaulē atpazīstamākiem medicīnas seriāliem ir "Grejas anatomija", kura darbība notiek Sietlas slimnīcā. Lai gan ārsti, galvenokārt, redzami, glābjot pacientu dzīvības, scenārijā ir atvēlēta arī vieta humoram.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Smieklīgākie momenti apkopoti šajā video!

Seriāla aktieriem Elenai Pompeo, Patrikam Dempsijam un pārējiem bijis jautri ne tikai kameru priekšā, bet arī aizkadrā. Par to skatītāji var pārliecināties smieklīgāko momentu videoklipā!

Meganas Mārklas un viņas bijušo kolēģu jautrā ikdiena

Ņujorkā ietekmīgāko juristu ikdiena ir saspringta un nopietna. Par to var pārliecināties skatoties seriālu "Ģēnijs uzvalkā". Tomēr, neskatoties uz sižeta nopietnību, seriāla varoņiem bijis daudz jautru brīžu uzņemšanas laukumā.

Pirms romāna ar britu princi Hariju, Megana Mārkla astoņus gadus filmējās "Ģēnija uzvalkā" un, protams, pa šo laiku ir sakrājies daudz smieklīgu aizkadra atgadījumu. Tie apkopti zemāk redzamajā video:

Kanāli FOX un "Fox Life" sveic vispasaules joku dienā un aicina skatītājus pie ekrāniem darbdienu vakaros, lai sirsnīgi pasmietos kopā ar iemīļoto seriālu varoņiem!

Tags

#Grejas anatomija #Zinātnieki #Kino #Megana Mārkla
Raksta titulbilde: Publicitātes attēli
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form