Pārtikas nozares prognozes 2022-2023. Fakti un tendences nākamajam periodam
Foto: Publicitātes foto

Viens no vadošajiem Eiropas zivju konservu ražotājiem, 2021. gada Latvijas Eksporta Čempiona titula ieguvējs un 2022. gada TOP 101 Latvijas vērtīgāko uzņēmumu saraksta dalībnieks SIA "Karavela" aicina mazos, vidējos un lielos eksportējošos uzņēmumus, kā arī citus interesentus piedalīties tiešsaistes vebinārā portālā "Delfi" 15. decembrī pulksten 14.00 par pārtikas nozari.

close-ad
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled

Vebināra laikā uzņēmuma līdzīpašnieks un pārtikas nozares eksperts Jānis Endele dalīsies pieredzē par to, kā SIA "Karavela" prognozēja 2022. gada notikumus pārtikas nozarē un atskatīsies uz šī gada faktiskajiem rezultātiem, kā arī stāstīs, kā ikdienā uzņēmums pieņēma stratēģiskus īstermiņa un ilgtermiņa lēmumus, kā prognozēja cenu kāpumu un meklēja iespējas to kompensēt. Tāpat iezīmēs arī prognozes par 2023. gada pārtikas nozares izmaiņām, galvenajiem notikumiem un kā tiem sagatavoties.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Ads disabled
Ads disabled