RNP rīko diskusiju 'Atbalsta programmas daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai'
Foto: Publicitātes attēls

Nākamnedēļ, 9. maijā, pulksten 10.00 Rīgas rātsnamā SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) rīko diskusiju "Atbalsta programmas daudzdzīvokļu ēku atjaunošanai".

close-ad
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled

Diskusijas laikā RNP klienti tiks iepazīstināti ar pieejamiem instrumentiem, lai īstenotu māju atjaunošanu.

Pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis (PP), RNP valdes locekle Laila Keisele, Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Edmunds Valantis, "Altum" valdes priekšsēdētājs Reinis Bērziņš, Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētāja Selīna Vancāne (PP), nama Dzelzavas ielā 90 pārstāvis Kaspars Loža un nama Mūrnieku ielā 14 pārstāvis Toms Rancāns.

Galvenās tēmas, ko plānots izskatīt diskusijas laikā:

  • kopības lēmums – atslēga ēku atjaunošanai;
  • tipveida projektu pieeja ēku renovāciju īstenošanā;
  • kādēļ iedzīvotājiem ir izdevīgi pieteikties ALTUM atbalsta instrumentiem;
  • renovācija – pašvaldības prioritāte mājokļu politikā, pieejamās atbalsta iespējas tagad un nākotnē; iedzīvotāju pieredzes stāsti par dalību atbalsta programmās.

Diskusija tiks pārraidīta portālā "Delfi", kā arī pēc diskusijas būs pieejamas izvērstākas prezentācijas un konsultācijas par atbalsta programmām.

RNP norāda, ka Eiropas Komisija uzstādījusi mērķi līdz 2030. gadam atjaunot lielu daudzumu ēku, kas ir neefektīvas energoresursu izmantošanā. RNP apsaimnieko aptuveni pusi no daudzdzīvokļu mājām Rīgā, kuru klienti iesaistās dažādās daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas programmās gan valsts, gan pašvaldības līmenī.

Rīgas pilsētas ilgtspējīgas enerģētikas un klimata rīcības plānā noteikts mērķis – līdz 2030. gadam nosiltināt 2000 daudzdzīvokļu ēku.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Ads disabled
Ads disabled