Foto: Publicitātes foto

Grupai '’Tepat" 12. jūnijā iznācis minialbums jeb EP "Saldāks par vīnu" un mūzikas videoklips dziesmai "Paskrien līdzi", kurš stāsta par cīņu cilvēka iekšējā pasaulē.

Kā vēsta mūziķi, "Saldāks par vīnu" ir grupas debijas minialbums, kurā saklausāmas mūžīgi aktuālās tēmās un klausītājs tiek aicināts veidot diskusiju ar sevi.

Minialbums tapis pašu mūziķu veidotajā studijā "Smeldze Recordings" un ietver četras dziesmas - "Paskrien līdzi'’, "Dejo zem 7'’, "Saulesgrieži" un jau aprīlī iznākušo singlu "Nepietiekami tuvu".

Videoklipa "Paskrien līdzi" režisors ir Emīls Alps, kurš sadarbībā ar operatoru Kārli Bergu, horeogrāfi Karīnu Lapšinu un studiju "Deju laboratorija" radījis stāstu par cilvēka iekšējās pasaules nemieriem.

Emīls Alps par grupu un video saka: "Šis ir vienlaicīgi interesants un riskants laiks, lai uzņemtos mūzikas videoklipa režisora pienākumu, jo pirmie publiskie iznācieni ir ārkārtīgi nozīmīgi. Tādēļ patiesi priecājos par to, ka izdzirdot dziesmu "Paskrien līdzi" tā uzreiz piesaistīja manu uzmanību, un vēl joprojām turpina skanēt manā galvā arī ikdienā.

Gan kino, gan mūzika manā dzīvē ieņem nozīmīgu lomu, un darbs pie mūzikas videoklipa apvieno abas formas. Konkrētā dziesma muzikāli sevī ietver vairākus elementus, kas iedvesmoja arī tā vizualitāti. Tomēr šī darba veiksme ir ne vien mūzika, bet arī pašas grupas jauneklīgā enerģija un patīkamā attieksme, kas gan man, gan visai filmēšanas komandai sniedza prieku īstenot gala rezultātu."

28. un 29. augustā gaidāmi grupas koncerti Rīgā un Liepājā.

Grupa "Tepat" izveidota 2023. gada nogalē un tās sastāvā darbojas seši mūziķi. Grupas ģitārists Eduards Bariss saka, ka ar katru nākamo dziesmu, sadarbības process bijis arvien vieglāks un ātrāks. Grupu vieno līdzīga vīzija mūzika, kas ļauj sadarboties ātri un ekspermentēt ar dažādiem stiliem un skaņām. Sastāvā darbojas jau pieminētais Eduards Bariss, kā arī Madara Dzene (vokāls), Krišjānis Laizāns (bass), Matīss Barons (taustiņi), Enriko Korvisons (pūšaminstrumenti, vokāls) un Andris Žabris (sitaminstrumenti).

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!