Fоtо: EPA/Scanpix/LETA

Pirmo reizi Glastonberijas festivāla vēsturē tiešraidē visā pasaulē varēs baudīt slavenā mūzikas pasākuma divus galvenos koncertus – dziedātājas Dua Lipa un grupas "Coldplay" uzstāšanos. Koncertus pārraidīs BBC.com.

Dua Lipa koncerts tiks rādīts tieši pusnaktī no 28. uz 29. juniju pēc Latvijas laika, savukārt "Coldplay" uzstāšanās tiešraidē būs 29. jūnijā sākot no pulksten 23.45.

Gan Dua Lipa, gan "Coldplay" uzstāsies uz Glastonberijas festivāla galvenās – Piramīdas skatuves.

Dziedātājai šī būs debija vēsturiski svarīgajā mūzikas festivālā, kas notiek jau kopš 1970. gada, savukārt viena no globāli populārākajām grupām šobrīd, septiņu "Grammy" balvu laureāte, "Coldplay" Glastonberijā uzstāsies piekto reizi.

Festivālā šovasar uzstāsies arī kantrī zvaizgne Šenaija Tveina, repere, dziedātāja un aktrise Little Simz, amerikāņu R’n’B un soul dziedātāja Žanele Monē, kanādiešu pop-punk māksliniece Avrila Lavinja, dziedātāja Kamila Kaveljo, 80. gadu popmūzikas dīva Sindija Laupere, britu soulmūzikas dīva Olīvija Dīna, nigēriešu dziedātājs Burna Boy, grupa "LCD Soundsystem", elektroniskās mūzikas duets "Disclosure" un daudzi citi.

Šogad Glastonberijas festivāls notiek no 26. līdz 30. jūnijam.

Glastonberijas festivāls jau kopš 70. gadiem ir ne tikai vislielākais un leģendām bagātākais brīvdabas mūzikas pasākums Lielbritānijā, bet arī viens no nozīmīgākajiem šāda veida notikumiem pasaulē. Šogad tas notiks no 26. līdz 30. jūnijam. Biļetes, kas maksāja 360 britu mārciņas jeb aptuveni 420 eiro ir pilnībā izpārdotas. Ierasti Glastonberijas mūzikas garam un neiztrūkstošajiem dubļiem ļaujas ap 200 tūkstošiem cilvēku.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !