Foto: Publicitātes foto

Grupa "Jumprava", kas aizvadītā gada nogalē izziņoja savu līdz šim vērienīgāko solo koncertu – "Jumprava XL" 31. augustā –, informē par koncerta notikuma vietas maiņu. No Daugavas stadiona tas tiek pārcelts uz Mežaparka Lielo estrādi.

Iemesls koncerta notikuma vietas pārcelšanai tiek skaidrots ar māksliniecisko ieceru realizācijas iespējām, kas Mežaparkā ir daudz plašākas un atbilstošākas koncerta mākslinieciskajai vīzijai un tehniskajām prasībām. Biļetes, kas iegādātas uz koncertu Daugavas stadionā, būs derīgas arī ieejai Mežaparka Lielajā estrādē.

Kā iepriekš ziņots, "Jumprava XL" koncerta datums – 31. augusts – nav izvēlēts nejauši, jo tā ir Aigaru diena, kas grupai ir īpaša, jo tās sastāvā ir trīs Aigari, kuri šoreiz savu vārda dienu atzīmēs ar vērienīgu koncertu. Jāpiebilst, ka Aigaru diena nav vienīgais svinību iemesls, jo šajā gadā "Jumprava" svin apaļu jubileju, kuras gadskārtas skaitlis ietverts arī koncerta nosaukumā – "Jumprava XL". Koncerta nosaukumā "XL" apzīmē ne tikai gaidāmā notikuma vērienu un Jumpravas dziesmu lielo nozīmi latviešu kultūrtelpā, bet arī ar romiešu cipariem rakstīto skaitli 40.

Grupa "Jumprava" izveidota 1984. gadā. Kopš grupas dibināšanas tās pamatsastāvā ir Aigars Grāvers, Aigars Grauba, Aigars Krēsla un grupas dibinātājs Ainars Ašmanis. Pēdējos gadus neatņemama grupas sastāvdaļa ir talantīgais multiinstrumentālists un bundzinieks Rihards Fedotovs.

Biļetes uz 2024. gada vasaras noslēguma koncertu "Jumprava XL" pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Iepriekš iegādātās stāvvietu biļetes uz koncertu Daugavas stadionā būs derīgas ieejai Mežaparkā, savukārt numurētās sēdvietas tiks samainītas pret līdzvērtīgām sēdvietām Mežaparka estrādē un tiks nosūtītas pircējiem uz e-pastu. Sēdvietu biļešu īpašnieki, kas iegādājušies biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs, tiek aicināti sazināties ar "Biļešu paradīzi", rakstot uz e-pastu info@bilesuparadize.lv, ikvienai biļetei tiks nodrošināta līdzvērtīga vieta skatītāju rindās atbilstošā cenu kategorijā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!