Fоtо: Elizabete Šukste

Viens no spožākajiem Latvijas repa scēnas pārstāvjiem, mūziķis rolands če, atgriežas pie klausītājiem ar singlu "dzīve tāda", portālu "Delfi" informē "Universal Music Latvia" paŗstāve Sabīne Brice.

"Dziesmas vēstījums ir salīdzinoši lakonisks, no vienas puses tas stāsta par dzīves svinēšanu, bet tajā pašā laikā dziesmas rakstīšana man lika aizdomāties, vai nereti aiz šīs svinēšanas izkārtnes neslēpjas aizmiršanās un citas problēmas. Man šķiet, ka dziesmas saldsērīgais tonis komplimentē šādu vēstījumu," stāsta rolands če.

"dzīve tāda" mūzikas video ir filmēts Bruknas muižā, tā režisors ir rolands če, producente Terēza Tīna Treija.

rolands če šobrīd aktīvi strādā gan kā solo mākslinieks, gan mūzikas producents, kā arī darbojas dažādos kopprojektos, tai skaitā repa apvienībā "Banda Banda", kuras lielākais koncerts šogad gaidāms 2. augustā "Summer Sound" festivālā Liepājā.

rolands če ir reperis, dziesmu autors un producents no Talsiem, kurš ar mūziku nodarbojas jau vairāk nekā desmit gadu, profesionālāk tai pievēršoties 2016. gadā. Mūzikā darbojas gan kā solo mākslinieks, gan vairākos kopprojektos, tai skaitā repa apvienībā "Banda Banda". 2022. gadā izdotais rolanda če solo albumu "visurgājējs" ieguvis "Zelta Mikrofona" balvu kategorijā "Labākais Hip-Hop albums".

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !